اخبار کوتاه

جلسه هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان با حضور دادستان عمومی و انقلاب شیراز برگزار شد

جلسه هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان با حضور آسیابی دادستان عمومی و انقلاب شیراز، رضایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، امیری فرماندار شیراز، کیشانی سرپرست اداره کل زندان ها، علیرضا نژاد سرپرست زندان مرکزی شیراز، قربانی مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان،مسعودی معاون مدیرکل امور مالی و اداری استانداری، ابراهیمی رئیس مرکز خدمات حمایتی و مراقبت بعد از خروج زندان های فارس و اعضای هیأت مدیره و تعدادی از سرمایه گذاران در شهرک آزمایش برگزار شد.

حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب شیراز و رئیس هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان شیراز و هیأت همراه در این بازدید از فاز دوم شهرک آزمایش و محل برگزاری کلاس های آموزشی و آزمون های عملی راهنمایی و رانندگی بازدید کردند و در ادامه جلسه ای درخصوص بررسی مصوبات جلسه قبل هیآت مدیره و تصمیم گیری درخصوص راه اندازی آموزش و آزمون ویژه گواهینامه پایه سوم و موتورسیکلت تشکیل شد.
دادستان عمومی و انقلاب شیراز در این جلسه بر ایجاد درآمد پایدار برای خانواده زندانیان براساس قوانین و مقررات تأکید کرد و گفت: فضای ایجاد شده در شهرک آزمایش نمونه خوب و الگوی مناسبی در سطح کشور خواهد بود و لازم است این فضا را در فاز دوم توسعه دهیم و در چهارچوب قانون حرکت کنیم.
آسیابی افزود: از ظرفیت های موجود در شهرک باید استفاده شود تا کارآموزان از امکانات موجود به نحو مطلوب استفاده نمایند.
وی تأکید کرد: در صورتیکه خرید ماشین آلات سنگین آموزشی مقرون به صرفه نیست از وسایل نقلیه استاندارد استیجاری در جهت بهبود فرایند آموزش عملی کارآموزان استفاده شود.
دادستان عمومی و انقلاب شیراز درخصوص ساخت ساختمان جدید انجمن حمایت گفت: در بازه زمانی تعیین شده، پیمانکار رسماً کار ساخت و ساز را شروع کند.
امیری فرماندار شیراز گفت: ظرفیت های زیادی در شیراز وجود دارد و از اصناف و نهادهای مختلف اقتصادی در جهت حمایت از انجمن می توان استفاده کرد و در هر جلسه یک صنف به منظور همکاری با این مرکز حضور داشته باشد.
در ادامه مقرر شد درخصوص همکاری یکی از پزشکان خیر برای راه اندازی مرکز رادیولوژی و تصویربرداری با دانشگاه علوم پزشکی شیراز رایزنی شود و در صورت موافقت دانشگاه و راه اندازی کلینیک مورد نظر، ۵درصد از درآمد مرکز در اختیار انجمن حمایت زندانیان قرار گیرد.
همچنین دیگر سرمایه گذار قول مساعد داد در صورت همکاری شهرداری و راه اندازی شرکت مورد نظر وی، تعداد ۴۰۰نفر از زندانیان بی بضاعت را پس از آزادی مشغول بکار نماید.
محمود قربانی مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شیراز در ابتدای جلسه گزارشی از وضعیت انجمن و فعالیت های شهرک آزمایش ارائه کرد.نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*