جلسه پرسش و پاسخ کارکنان وظیفه در زندان کازرون برگزار شد

در راستای ارتقاء سطح حوزه امنیتی و آموزش پرسنل وظیفه جلسه پرسش و پاسخ با حضور فرزاد آراوند سرپرست زندان و سید علی اکبر سلطانی فرمانده یگان حفاظت و سیروس اردشیری مسئول حفاظت زندان کازرون و کلیه سربازان وظیفه برگزار گردید.
در این جلسه آراوند ضمن قدردانی از زحمات کلیه پرسنل یگان حفاظت زندان گفت : شما سربازان بازوان امنیتی سازمان زندانها در کنار دیگر کارکنان سنگر اصلاح و تربیت در زندانها هستید می بایست ضمن هوشیاری کامل در انجام امور محوله از زمان نهایت استفاده را داشته باشید.
سرپرست زندان کازرون ضمن اعلام رضایتمندی از وضعیت خدمتی سربازان وظیفه در توصیه به آنان گفت : در راستای رسالت سازمان زندانها ضمن تکریم ارباب رجوع، جدیت بیشتری در گفتار و رفتار خود با ارباب رجوع داشته باشید.
در این جلسه سلطانی فرمانده یگان حفاظت ضمن مقدس دانستن خدمت سربازی در جمع کارکنان وظیفه گفت: خدمت سربازی علی رغم مشکلات و سختی هایی که دارد موجب کسب تجارب گران بها در این مدت می شود و کار کردن در سازمان زندانها با عنایت به رسالت خطیر خود در راستای اصلاح و تربیت مجرمین و انسان هایی که مدتی را خواسته یا ناخواسته در بند گرفتار شده اند یک درس بزرگی می تواند برای سربازان ما باشد .
همچنین در راستای دستور سرپرست اداره کل زندانهای فارس مبنی بر انتقال محل افسرنگهبانی به جایگاه جدید، با حضور کارکنان و پرسنل یگان و جمعی از سربازان وظیفه اجرا شد.
در آیین افتتاحیه این مراسم آراوند سرپرست زندان کازرون گفت: وجود زندان از ضروریات هر جامعه می باشد تا هنجارشکنان جهت حفظ حریم امنیت جامعه در ان محل کنترل و بازپروری شوند.
وی یاد آور شد: پروژه های ساخت زندا نها یک ارزش نیست اما ضرورت جامعه و استاندارد های زندانبانی ایجاب می کند که از آسیب های اجتماعی در هر جامعه جلوگیری شود چراکه امنیت در حوزه زندانبانی می تواند تاثیر بسزایی در اصلاح و تربیت زندانیان و آرامش جامعه داشته باشد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*