جمع آوری ١٤٠ میلیون کمک به زندانیان در جشن گلریزان نی ریز و آباده طشک

همزمان با گسترده شدن خوان الهی و در ماه میهمانی حضرت دوست،خیرین و نیکوکاران شهرستان نی ریز همچون سنوات قبل با شرکت در سنت حسنه گلریزان به کمک زندانیان جرایم غیرعمد آمدند.
به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان نی ریز ، جشن گلریزان جهت کمک به زندانیان غیر عمد همزمان با سراسر کشور و استان فارس با شکوه خاصی در این شهرستان برگزار گردید وخیرین روزه دار با شرکت در این مراسم معنوی ، شادی و خیر وبرکت ماه مهربانی الهی را با زندانیان غیر عمد و خانواده های آنان قسمت کردند.
در این جشن با شکوه که همزمان با اذان مغرب و اقامه نماز و ضیافت افطاری برگزار گردید جلال زراعتی رئیس اداره زندان نی ریز ونماینده ستاد دیه در این شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از شرکت خیرین در این مراسم معنوی ، گزارشی از اقدامات صورت پذیرفته در سال گذشته وسال جاری ارائه نمود.
رئیس زندان نی ریز خاطر نشان کرد: همکاران شاغل در این زندان با پیگیری های مستمر و ضمن تشکیل پرونده و ارسال مدارک مورد نیاز به ستاد دیه توانستند در سال گذشته مبلغ یک میلیارد و هشتاد وپنج میلیون تومان از ستاد دیه تسهیلات دریافت نمایند و زمینه آزادی۲۶ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد را فراهم نمایند.
جلال زراعتی تشکیل جلسات صلح وسازش و اخذ رضایت و تخفیف را از اولویتهای پرونده های جرائم غیر عمد برشمرد و از همه خیرین و نیکوکاران درخواست نمود با مساعدت وکمکهای مادی و معنوی خود مقدمات آزادی تعداد ۴۸ نفر از زندانیان غیر عمد موجود در این زندان را فراهم نمایند.
خاطر نشان می گردد که مراسم جشن گلریزان به همت اداره زندان ، دادگستری و فرمانداری نی ریز در دونقطه ، یکی در مرکز شهرستان و دیگری در بخش آباده طشک برگزار گردید که ماحصل برگزاری آن جمع آوری مبلغی بالغ بر یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال می باشد که به صورت نقد،چک و تعهد جمع آوری و تحویل ستاد مردمی دیه استان فارس گردید.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*