حضور فرماندار و دادستان داراب در جمع زندانیان عزادار حسینی

علی مظفری فرماندار شهرستان داراب به همراه صادق صادقی دادستان، سرهنگ ضربت فرمانده منطقه انتظامی داراب در مراسم عزاداری حسینی زندانیان داراب شرکت کردند و از روحانیون اعزامی از قم در زندان این شهرستان تجلیل کردند.

علی مظفری فرماندار داراب به مناسبت ایام سوگواری حسینی با حضور در جمع زندانیان ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) ، در باب رسالت امام حسین (ع) و احیای امر به معروف و نهی از منکر و درس هایی که در این قیام بزرگ نهفته است سخنانی بیان کرد و گفت: زندانیان به فراگرفتن مسائل فرهنگی، دینی و مذهبی نیاز دارند و نقش روحانیون در این زمینه بسیار خطیر و مهم است.
وی تأکید کرد: به مسائل فرهنگی زندانیان به ویژه اقشارآسیب پذیر و محروم جامعه توجه ویژه شود.
فرماندار داراب همچنین تلاش های رئیس زندان و نقش سازنده وی را در تعامل با دستگاه های اجرایی شهرستان در کمک رسانی به زندانیان و خانواده های نیازمند آنان، بسیار ارزشمند و ستودنی دانست.
محمود گندم کار رییس زندان نیز از حضور فرماندار و دادستان شهرستان و زحمات روحانیون اعزامی از حوزه علمیه قم در ایام محرم قدردانی و با حضور فرماندار و دادستان داراب به آنان لوح سپاس اهداء شد.
شایان ذکر است در دهه اول محرم، تعدادی از روحانیون اعزامی از قم به منظور اشاعه فرهنگ عاشورا و سخنرانی هر سال در زندان داراب حضور می یابند و زندانیان با مشارکت حداکثری در مجالس سخنرانی آنان شرکت می کنند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*