اخبار کوتاه

خیرین شیرازی در بازدید از زندان مرکزی شیراز، زمینه آزادی ۱۸ زندانی را فراهم کردند

تعدادی از خیرین شیرازی با حضور اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان های فارس از زندان مرکزی شیراز بازدید و زمینه آزادی ۱۸ زندانی را فراهم نمودند.
مدیرکل زندان های فارس در جمع خیرین گفت: افرادی در جامعه ما هستند که با روح بزرگ خود اموال خود را انفاق و در راه خدا می بخشند تا مشکل همنوعان خود را برطرف نمایند.
اسحاق ابراهیمی افزود: در رهنمودهای قرآن و اولیای الهی، انفاق به دیگران و بخشندگی مورد ستایش قرار گرفته است و بخشش از اوصاف پرهیزگاران است.
وی با اشاره به روایتی از حضرت علی علیه السلام که می فرمایند:«بدان که بهترین مؤمنان کسانی هستند که جان و مال و فرزندان خود را در راه خدا می بخشند؛ زیرا هر مالی که انسان پیشاپیش آن را به عنوان ذخیره آخرت بفرستد برای او اندوخته می شود؛ ولی آنچه را از مال و دارایی بدون استفاده به دیگران به ارث بگذارد، خیر آن به دیگران خواهد رسید» گفت: خوشبختانه خیرین استان در امور خیرخواهانه در حوزه های مختلف سلامت، مدرسه سازی و آزادی زندانیان پیشقدم هستند و کمک های قابل توجهی نیز به مجموعه ستاد دیه استان داشته اند.
مدیرکل زندان های فارس اظهار داشت: از ابتدای سال جاری حدود ۳۵۰نفر از زندانیان جرایم غیرعمد با مجموع بدهی۱۳۰میلیارد تومان از زندان های استان آزاد شده اند و از این مبلغ ۷۸ میلیارد تومان را شکات رضایت داده و با این عمل خداپسندانه هم به زندانی و هم به خانواده وی کمک کرده اند.
شایان ذکر است در این بازدید خیرین نیکوکار؛ با کمک ۸۵میلیون تومانی خود زمینه آزادی ۱۸ زندانی جرایم غیرعمد را فراهم کردند.
حاج حسن قدرت زاده و حاج عیسی مؤمنی، دکتر قاسم مقیمی، دکتر کمال پاک فطرت، مهندس جمال مؤمنی و مهندس رضا عسکری در این بازدید حضور داشتند.نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*