دادستان عمومی و انقلاب تبریز در بازدید از زندان مرکزی شیراز: در حوزه عمران فعالیت های خوبی در جهت رفاه نسبی مددجویان و رعایت حقوق شهروندی آنان انجام شده است

موسی خلیل اللهی دادستان عمومی و انقلاب تبریز پس از بازدید از بخش های مختلف زندان مرکزی شیراز گفت: مددجویان؛ شهروندان و همشهریان ما هستند و حقوق شهروندی آنان باید رعایت شود و خوشبختانه درحوزه عمران فعالیت های خوبی در جهت رفاه نسبی زندانیان و رعایت حقوق شهروندی در زندان مرکزی شیراز انجام شده است.
وی افزود: درحوزه فرهنگی علی الخصوص در حوزه قرآنی فعالیت های خوبی انجام پذیرفته و در اظهاراتی که با مددجویان بند قرآن داشتم متوجه شدم با ایجاد فضای معنوی و قرآنی تاثیرات خوبی برای مددجویان داشته است.
دادستان عمومی و انقلاب تبریز گفت: در حوزه روانشناسی نیز فعالیت های خوبی انجام گرفته و مددجویانی که به مشاوره نیاز دارند می توانند از حضور روانشناس بهره ببرند.
خلیل اللهی ادامه داد: در حوزه کار درمانی در چند کارگاه که طرح خود زندانیان است با همکاری بنیاد تعاون طرح های دستی انجام می گیرد و در زمان فراغت آموزش وفنی حرفه ای هم داده می شود همه این اقدامات مثبت در راستای اصلاح و تربیت زندانیان انجام می گیرد.
وی در ادامه اظهار داشت: اقدامات بسیارخوب و هوشمندانه ای مدیرکل زندان های فارس و مدیر زندان مرکزی شیراز در حد بسیار بالایی است و به عنوان عضوکوچکی از قوه قضاییه، از سازمان زندان های کشور، مدیرکل زندان های فارس، مدیر زندان مرکزی شیراز و همچنین رییس کل دادگستری فارس و دادستان به دلیل انجام اقدامات مطلوب در حوزه زندانبانی تشکر می کنم.
گفتنی است در این بازدید خشایار جمشیدی مدیرکل زندان های آذربایجان شرقی و سیدحشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس دادستان عمومی و انقلاب تبریز را همراهی کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*