دادستان عمومی و انقلاب جهرم در بازدید از زندان این شهرستان: مفاهیم قرآنی باید در رفتارهایمان متجلی شود

عباس روستا زاده دادستان عمومی و انقلاب جهرم از زندان این شهرستان بازدید و با زندانیان ملاقات و مشکلات پرونده ای آنان را مورد بررسی قرار داد.
دادستان عمومی و انقلاب جهرم به گرایش زندانیان به فعالیت های قرآنی اشاره کرد و گفت: مفاهیم قرآنی باید در رفتار هایمان متجلی شود و به طور حتم فردی که با قرآن مانوس گردد رفتارش نیز مطابق با تعلیمات قرآنی است.
روستا زاده خطاب به زندانیان افزود : تلاوت آیات وحی تاثیراتی بسیار مثبت در روند زندگی و معیشت روزانه می گذارد و توصیه می کنم در مدت زمان حبس از این نسخه شفا بخش که ناجی انسان ها از گرفتاری هاست غافل نشوید.
وی با اشاره به آیه ۵۳ سوره مبارکه زمر تصریح کرد: خداوند در این آیه به صراحت بندگانش را مورد خطاب قرار داده و فرموده که از رحمت خداوند نا امید نشوید زیرا که خداوند گناهان را می آمرزد.
دادستان عمومی و انقلاب جهرم تاکید کرد: زمینه و بستر مناسب جهت ارتقاء سطح معنوی زندانیان فراهم گردیده و روحانیون فعال در زندان با تلاش های خستگی ناپذیر خود نقش بسزایی در بازگشت سعادتمندانه زندانیان به آغوش خانواده و اجتماع دارند.
جعفر رجبی رییس زندان جهرم از حضور مستمر دادستان و قاضی ناظر بر زندان قدردانی کرد و گفت: تعامل صمیمانه دستگاه قضایی شهرستان با این مرکز اصلاحی و تربیتی نتیجه بخش است و تسریع در روند رسیدگی به پرونده زندانیان تحت قرار و اعطا تسهیلات قضایی به محکومان واجد شرایط شاهد روند کاهش جمعیت کیفری زندانیان خواهیم بود.
گفتنی است جلسه شورای طبقه بندی زندان تشکیل و با اعطا تسهیلات قضایی به ۴۹ نفر از زندانیان واجد شرایط موافقت شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*