اخبار کوتاه

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از فاز اول مجتمع فرهنگی انجمن حمایت زندانیان شیراز بازدید کرد

پروژه احداث فاز اول اسکلت ساختمان مجتمع فرهنگی انجمن حمایت زندانیان شیراز در زمینی به مساحت ۸۵۵مترمربع و زیربنای بالغ بر ۱۴۶۰مترمربع به پایان رسید.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس و رئیس هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان شیراز با حضور معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس و اعضای هیأت مدیره انجمن از فاز اول پروژه مجتمع فرهنگی انجمن حمایت بازدید کردند.
در این بازدید، دادستان عمومی و انقلاب شیراز ضمن قدردانی از پیمانکار و مهندس ناظر پروژه گفت: در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و با هدف برگزاری کارگاه های آموزشی، مشاوره ای و فرهنگی برای خانواده های زندانیان زیرپوشش انجمن حمایت این مجتمع فرهنگی در حال ساخت است و فار اول در مدت زمان خوبی به پایان رسیده است.
حیدر آسیابی افزود: تکمیل فاز دوم نیز باید با همین جدیت دنبال شود تا بتوانیم در مدت زمان کمتری، به خانواده های تحت پوشش خدمات ارائه کنیم.
حیدر آسیابی اظهار داشت: با حمایت خیرین در امر توانمندسازی خانواده های زندانیان برنامه های هدفمندی در دستور کار انجمن حمایت زندانیان شیراز قرار دارد.
این بازدید با هدف روند اجرای ساخت پروژه در فاز اول و چگونگی تکمیل پروژه در فاز دو انجام شد.
گفتنی است پیمانکار این پروژه، شرکت چنگیز بویر و حسین خرمایی جهرمی مهندس ناظر این پروژه را برعهده دارند و فاز دوم پروژه شامل برآورد ریالی براساس فهرست بهای ۹۹، اجرای عملیات سفتکاری، نازک کاری، تأسیسات و انتخاب پیمانکار از طریق برگزاری مناقصه عمومی می باشد که در آینده نزدیک اجرا خواهد شد.نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*