اخبار کوتاه

در بازدید دادستان عمومی و انقلاب شیراز از بازداشتگاه مرکزی شیراز صورت گرفت: مشکلات قضایی ۷۲ زندانی بررسی و دستور رسیدگی صادر شد

به مناسبت هفته قوه قضائیه، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس و معاونین دادسرا با حضور اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان های فارس از بازداشتگاه مرکزی شیراز بازدید و مشکلات زندانیان را چهره به چهره بررسی کردند.
دادستان عمومی و انقلاب شیراز پس از بازدید از بازداشتگاه مرکزی شیراز گفت: رعایت حقوق شهروندی، حفظ کرامت انسانی زندانیان و رسیدگی به مشکلات قضایی آنان از اولویت های مهم دستگاه قضایی می باشد و با حضور در زندان ضمن تخلیه روحی و روانی زندانیان، مشکلات آنان از نزدیک بررسی می شود.
حیدرآسیابی افزود: پذیرش تامین متناسب ازمتهمین تحت قرار و وتسریع در رسیدگی به پرونده های آنان مورد تأکید دادستانی است.
دادستان عمومی و انقلاب شیراز یادآور شد: تلاش دستگاه قضایی ساماندهی و کاهش هدفمند جمعیت کیفری زندان‌ها است و با اجرای دقیق ظرفیت های قانونی و دستورالعمل های ابلاغی مسلماً تعدادی زیادی از زندانیان می توان از زندان آزاد نمود.
شایان ذکر است در این بازدید که با حضور معاونین دادسرا و تعدادی از قضات؛ جمشید فرهادی، بوستانی، کشاورز، ابراهیم محمدی و هاشمی قاضی ناظر بر زندان های شیراز، حمیدرضا جهانگیری معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس و اشکان کمالی رئیس بازداشتگاه مرکزی شیراز انجام شد مشکلات قضایی ۷۲ زندانی بررسی و دستور رسیدگی صادر شد.نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*