اخبار کوتاه

در دیدار اسحاق ابراهیمی مدیر کل زندان های استان فارس با دکتر نوروزی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس انجام گرفت؛ پیگیری مصوبات سفر رییس قوه قضاییه به استان فارس

اسحاق ابراهیمی مدیر کل زندان های استان فارس به همراه مرتضی نظری معاون اداری و مالی این اداره کل با حضور در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس با دکتر حسن نوروزی رییس این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.
مدیرکل زندان های فارس در این جلسه، ضمن ارائه گزارشی از مسائل و مشکلات موجود اداره کل زندان های استان فارس، در خصوص مصوبات سفر رییس قوه قضاییه به استان فارس در حوزه این اداره کل گفت: به منظور اجرای مصوبات این سفر و همچنین رعایت حقوق شهروندی و خوشایندسازی فضای خوابگاهی زندان ها، این اداره کل به اعتبارات مورد نیاز برای تعمیر، بازسازی، بهسازی و تجهیزات زندان ها نیاز دارد.
اسحاق ابراهیمی افزود: به منظور اجرای شبکه فیبرنوری و تجهیز زندان ها به دوربین های مداربسته در راستای ارتقای امنیت نیز اعتباراتی نیاز است.
وی ادامه داد: به منظور راه اندازی دادرسی الکترونیک و تشکیل دادگاه ها به صورت مجازی و امکان حضور غیرفیزیکی در دادگاه از طریق ویدئو کنفرانس، تجهیزات الکترونیکی برای زندان ها مورد نیاز می باشد.
مدیرکل زندان های فارس گفت: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، در حوزه های مختلف، فشار مضاعفی بر دوش همکاران در این ایام بوده است لازم است اعتبارات در پرداخت های پرسنل در بخش رفاهیات و اضافه کاری افزایش یابد.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس نیز در این جلسه با بیان اینکه تأمین امنیت، مقوله شماره یک استان فارس است تصریح کرد: بدون شک پیگیری و تحقق تعهدات سفر رییس قوه قضاییه به استان فارس از اولویت های اساسی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس است که در این خصوص تلاش داریم تا در حد توان و با افزایش تخصیص عمرانی به دستگاه های مرتبط در این حوزه کمک نماییم.
دکتر نوروزی افزود: کمک به تعمیر و تجهیز زندان های استان فارس به خصوص زندان عادل آباد شیراز، در تثبیت امنیت استان فارس مثمرثمر است.
تعمیر و تجهیز اساسی زندان ها، وضعیت پرسنلی و خرید تجهیزات حفاظتی از مهمترین موضوعاتی بود که در این جلسه در خصوص آن بحث و تبادل نظر بین مدیر کل زندان های استان فارس و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس انجام گرفت و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در این زمینه قول مساعد دادند.
لازم به ذکر است، در این جلسه، الهه چراغی سرپرست معاونت بودجه و مژگان یزدان پناهی رییس گروه اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز در خصوص وضعیت اعتبارات این اداره کل در سال های گذشته و سال جاری توضیحاتی را بیان نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*