دستان کوچک نازنین زهرا التیام بخش دل دردمند فرزندان زندانیان جرائم غیر عمد شیراز شد

قلک کوچک و آرزوی بزرگ، آرزوی آزادی زندانیان .
دختر ۵ ساله ای که تصمیم می گیرد قلکی تهیه کند و با پول آن زمینه آزادی زندانیان را فراهم کند از پدرش می خواهد برایش قلکی بخرد به شکل خرگوش .
به یاد خرگوشی که در پارک از دستش رها می شود و هیچ وقت آن را پیدا نمی کند .
پدر برایش قلک خرگوشی میخرد و او ماههای زیادی به یاد خرگوش گم شده اش قلک را نزد خود نگه می دارد و تمام سرمایه اش را درون آن می ریزد.
او از قاب تلویزیون با برنامه های جشن گلریزان آشناست و زمانیکه متوجه جشن مهر و محبت می شود به پدر اصرار می کند تا اورا به جشن ببرد . زمان موعود که همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) و روز تولد نازنین زهرا است فرا می رسد او پس از اندکی نشستن در سالن خود را به جایگاه مخصوص می رساند وبا استقبال گرم مجری برنامه مواجه می شود .
مجری می پرسد برای چه قلکت را آورده ای ؟ نازنین زهرا می گوید برای اینکه پدری را از زندان آزاد کنم تا پیش بچه هایش برود.
مجری که تحت تاثیر قرار گرفته سؤال می کند چقدر پول درون قلک است ؟
می گوید نمی دانم فقط این را برای آزادی زندانیان بدهید.
اشک شوق در چشمان حاضرین سالن جاری می شود و همگی وی را تشویق می کنند.به پیشنهاد مجری قلک به مزایده گذاشته می شود .
خیری می گوید ۲میلیون تومان،خیری دیگر ۵میلیون ،نیکوکاری ۱۰ میلیون تا بالاخره خیر ارجمندی ۵۰ میلیون تومان قلک را می خرد و زمینه آزادی چند زندانی را فراهم می کند .نیکوکار بزرگوار قلک را به نازنین زهرا تحویل می دهد ولی او می گوید قلکی را که برای آزادی زندانیان داده ام پس نمی گیرم که موجب تعجب خیرین می شود که نشان از همت بلند این دختر کوچک دارد.
آری کارنیک ،کوچک و بزرگ نمی شناسد نیت به قدری مهم است که پیامبر اکرم (ص) می فرماید : قطعا چگونگی اعمال انسان به نیت ها بستگی دارد .قابل ذکر است در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد شیراز خیرین و نیکوکاران مبلغ ۸ میلیارد تومان به این امر خدا پسندانه کمک کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*