اخبار کوتاه

دوره آموزشی مددکاران انجمن حمایت زندانیان استان فارس برگزار شد

دوره آموزشی مددکاران انجمن های حمایت زندانیان با حضور خدادادی رئیس گروه خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج سازمان زندان ها، نوروزی کارشناس دفتر آمار و فن آوری اطلاعات سازمان زندان ها، مصطفی کیشانی معان سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس، حبیب ابراهیمی رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندان های استان و مددکاران انجمن های حمایت زندانیان فارس در سالن شهید دستغیب اداره کل زندان ها برگزار شد.
معان سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس در این دوره آموزشی گفت: با زندانی شدن سرپرست و یا یکی از اعضای خانواده، آسیب های اجتماعی و روحی مهم‌ترین آسیبی است که متوجه خانواده زندانیان می‌شود.
مصطفی کیشانی افزود: انجمن حمایت از زندانیان به ویژه مددکاران نقش مهم و اثرگذاری در حمایت مادی و معنوی از خانواده زندانیان دارد.
وی اظهار داشت: انجمن حمایت از زندانیان در استان باید تقویت و فعالیت بیشتری در جهت حمایت از خانواده های زندانیان و ایجاد درآمد پایدار برای آنان داشته باشند.
این دوره آموزشی با همکاری مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندان های فارس با هدف آشنایی مددکاران انجمن های حمایت زندانیان با نرم افزار جامع آموزشی erp برگزار و مددکاران به صورت عملی با این برنامه آشنا شدند.
نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*