اخبار کوتاه

دیدار مردمی اعضای شورای قضایی فارس در مسجد امام علی(ع) شهرک میانرود شیراز

رئیس کل دادگستری و اعضای شورای قضایی استان فارس روز شنبه ۱۱ آبان ماه از ساعت ۱۶ در مسجد امام علی (ع) در شهرک میانرود شیراز در راستای تکریم ارباب رجوع ، پاسخگوی مراجعان بودند.

این دیدار عمومی که با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، معاونین دادگستری استان و مدیران کل سازمان های وابسته قوه قضائیه در استان برگزار شد مشکلات مردم منطقه میانرود و محلات اطراف بررسی و زمینه دیدار چهره به چهره مردم و مسئولان قضایی فراهم گردید.

این گزارش حاکی است پس از این دیدار عمومی و پس از اقامه نماز مغرب و عشاء نیز طرح  “هر مسجد یک حقوقدان ” با حضور مسئولان قضایی استان با معرفی حقوقدان مسجد علی (ع) میانرود با محوریت دادگستری استان و همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان و بسیج حقوقدانان رسماً اجرا شد.

گفتنی است در اجرای این طرح و حسب نظر رئیس قوه قضائیه و راهبرد‌های سند تحول دستگاه قضایی، موضوع توسعه و در دسترس‌ قرار دادن خدمات مشاوره حقوقی برای عموم جامعه با رویکرد کاهش مشکلات قضایی مردم و پرونده‌های دستگاه قضایی در اولویت برنامه‌های فرهنگی دستگاه قرار گرفته است و حقوقدانان با حضور در مساجد به آگاهی بخشی و پاسخ گویی به سوالات قضایی و حقوقی شهروندان می پردازند.

شایان ذکر است در این دیدار مردمی، اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان های فارس، پاسخگوی مشکلات مردم در حوزه زندان ها بودند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*