دیدار مسؤولین زندان های فارس با خانواده معظم شهداء

مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت و ابراهیم قوامی فر رئیس اداره امور کارکنان و مشاور و مسؤول امور ایثارگران زندان های فارس با حضور در منزل شهیدان محمود اسلمی و محمدعلی زارع با خانواده این شهدای ارجمند دیدار کردند.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس در دیدار با خانواده معظم شهدا گفت: شهداء و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
کیشانی افزود: تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این کشور را نخواهد کرد.
وی اضافه کرد: ما باید قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم و رفتار و گفتار شهداء را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس تأکید کرد: خانواده های معظم شهداء با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور، کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.
کیشانی ادامه داد: امید است که ما خادمان اصلاح و تربیت بتوانیم وظایف خود را در راستای خدمت رسانی به خانواده شهداء و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهداء نباشیم و بتوانیم به معنای واقعی توفیق خدمت به خانواده های شهداء و ایثارگران داشته باشیم.
شایان ذکر است این شهیدان بزرگوار، پدر همکاران شاغل در زندان های فارس حمیدرضا اسلمی و مجید زارع می باشند.نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*