اخبار کوتاه

رئیس اداره بازرسی زندان های فارس از زندان لارستان بازدید کرد

سید علیرضا سجادیان رئیس اداره بازرسی زندان های فارس در بازدید از زندان لارستان در جمع رئیس و کارکنان این زندان گفت: مدیریت، کار با افراد و گروه ها به منظور کسب اهداف سازمانی است، باید کار کردن با افراد و گروه ها را یاد گرفت تا بتوان از طریق آنان کارها را به نحو مطلوب انجام داد.
رئیس اداره بازرسی زندان های فارس افزود: در مدیریت، اهداف سازمانی و اجرای قوانین و مقررات در اولویت قرار دارد. مدیر باید برای کنترل احساسات از قضاوت شتاب زده و سطحی درباره موضوع با کارکنان اجتناب ورزد و به افکار جدید میدان دهد و به افراد فرصت دهد تا درباره انتقاداتشان صحبت کنند.
وی اظهار داشت: مدیر لازم است احساسات منتقدین را تحلیل کند نه تنها به آنچه می گویند گوش دهد بلکه چگونگی بیان او را نیز مورد نظر و دقت قرار دهد.
سجادیان گفت: مدیر نباید فکر کند که عذر خواهی او نشانه ضعف وی تلقی می شود و یا اینکه ترس داشته باشد عذر خواهی وی سبب خواهد شد دیگران از وی سوءاستفاده کند. مدیر باید کارکنان ساعی را تشویق و به آنان پاداش اعطا کند.
رئیس اداره بازرسی زندان های فارس تأکید کرد: مسئولین زندان ها می بایست برنامه ریزی و تقسیم وظایف به کارکنان، نظارت بر امورات انجام شده از سوی پرسنل، برگزاری جلسات هم اندیشی و استفاده از نقطه نظرات پرسنل، تعامل با ارتباط موثر با ارگان ها و ادارات و مراجع قضایی و اجرای دقیق قوانین و مقررات،دستورالعمل و بخشنامه های صادره را مدنظر قرار دهند.
در ادامه جواد بهزادی رئیس زندان لارستان گزارشی از حوزه های مختلف ارائه کرد و کارکنان نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*