رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان های فارس: اجرای برنامه های فرهنگی نقش بسیار مهم و تأثیر گذاری در پر کردن اوقات فراغت زندانیان دارد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی شیراز، به مناسبت سالروز ولادت باسعادت ختمی مرتبت قطب عالم امکان حضرت محمدبن عبدالله(ص) و آغاز هفته وحدت اداره فرهنگی تربیتی زندان مرکزی شیراز در سالن آمفی تئاتر مراسم پرشور و نشاطی برای زندانیان و سربازان وظیفه برگزار شد.
در این مراسم روحانیون و مداحان در وصف پیامبر مکرم اسلام (ص) سخنرانی و مدیحه سرایی نمودند و گروه های تئاتر و موسیقی حوزه هنری اداره فرهنگی زندان به اجرای برنامه شاد و طنز پرداخت.
حامد کریمی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان های فارس با حضور در مراسم ضمن تبریک و تهنیت ولادت با سعادت حضرت محمد (ص) و توصیه بر تعمق در سیره نبوی، داشتن صبر و استقامت و تحمل مشکلات بیان داشت: به فرموده رسول اکرم(ص) نسبت صبر به ایمان، نسبت سر به بدن است و حیات و بقاء ایمان به وجود میزان بردباری و صبر در مصائب بستگی دارد.
وی افزود: زندانیان می بایست با توکل به ذات اقدس الهی و الطاف حضرت حق در مسیر آزادی و بازگشت مفید به جامعه و جمع خانواده خود حرکت کنند.
کریمی در پایان ضمن حضور در جمع هنرمندان و دست اندرکاران فرهنگی زندان مرکزی گفت: اجرای این برنامه های طنز و شاد می تواند نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری در پر کردن اوقات فراغت زندانیان داشته باشد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*