رئیس امور اداری و بازنشستگی سازمان زندان ها از زندان های فارس بازدید کرد

صابر ارژنگ رئیس امور اداری و بازنشستگی سازمان زندان ها به همراه ابراهیم قوامی فر رئیس اداره امورکارکنان زندانهای فارس از قسمتهای مختلف زندان های مرکزی شیراز، فیروزآباد، جهرم، مرودشت، اقلید، آباده و بازداشتگاه های قیروکارزین و بوانات همچون؛ اندرزگاه ها، کارگاه اشتغال، آسایشگاه و باشگاه ورزشی سربازان و امکانات رفاهی پرسنل و سربازان وظیفه بازدید نمودند.

ارژنگ پس از بازدید از زندان های فارس اظهار داشت: اقدامات شایسته وارزنده ای درجهت بهسازی و ایجاد امکانات رفاهی برای زندانیان در این زندان ها صورت گرفته که حاصل مدیریت مدبرانه و تلاش نیروهای خدوم و زحمتکش در زندان های استان می باشد.
وی افزود: سازمان زندان های کشور پیگیری های سازنده و راهبردی مطلوبی در راستای تقویت نیروی انسانی و رسیدگی به امورکارکنان انجام داده است و درچشم انداز خود بنا دارد از حداکثر ظرفیت های قانونی برای رفاه وآسایش کارکنان زندان ها استفاده نماید.
رئیس امور اداری و بازنشستگان سازمان زندان ها، به لحاظ دستاورد های قایل ستایش در امور اصلاح و تربیت و اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی از مدیرکل، مسئولین و کارکنان زندان های فارس و رئیس اداره امور کارکنان زندان های استان قدردانی کرد.
شایان ذکر است در این بازدیدها، جلسه پرسش و پاسخ به منظور آگاهی سازی کارکنان از برنامه ها و اقدامات امور اداری و بخشنامه های سازمانی برگزار و مورد بهره برداری کارکنان قرار گرفت.
ابراهیم قوامی فر رئیس اداره امور کارکنان زندان های فارس نیز وضعیت نیروی انسانی و کمبودها را مطرح و گفت: زندان های استان با کمبود شدید نیروی انسانی در حوزه های مختلف مواجه است و لیکن همین نیروی انسانی محدود با روحیه جهادی به خدمت مشغولند و انتظار داریم تا مسئولین به این مهم عنایت داشته و با تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و جذب نیرو ، از فشارهای موجود بر کارکنان و مجموعه بکاهد.نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*