رئیس دادگستری بخش خفر در بازدید از زندان جهرم: آموزه های دینی و به کارگیری آن در زندگی فردی و اجتماعی تأثیر بسزایی در آرامش و سلامت روان دارد

سعید مددی رئیس دادگستری بخش خفر از زندان جهرم بازدید و با زندانیان آن حوزه قضایی ملاقات و مشکلات قضایی آنان را مورد بررسی قرار داد.
رئیس دادگستری بخش خفر با تأکید بر این که آموزه های دینی و به کارگیری آن در زندگی فردی و اجتماعی تاثیر بسزایی در آرامش و سلامت روان دارد گفت: بر این اساس هر قدر ایمان و توکل به خداوند متعال بیشتر باشد آرامش درونی هم افزایش خواهد یافت.
وی افزود: در تعالیم اسلام، ایمان به خدا اصلی ترین عامل برای رسیدن به قله آرامش و غلبه بر اضطراب محسوب می شود.
مددی با اشاره به تأثیرگرایش به معنویات در افزایش روحیه خود باوری، اعتماد به نفس و تقویت اراده افراد تصریح کرد: برای دوری از هرگونه اضطراب و داشتن درونی آرام باید به خداوند کریم متوسل و عجز خویش را به زبان آورد تا اطمینان قلبی را با یاد او به دست آوریم.
رئیس دادگستری بخش خفر ادامه داد: یکی از عوامل موثر در آرامش روان و سلامت روح، نماز است که اگر با توجه و معنویت اقامه گردد آثار و برکات ویژه ای در زندگی دارد.
جعفر رجبی رئیس زندان جهرم از تعامل و همکاری صمیمانه حوزه قضایی بخش خفر با زندان جهرم قدردانی کرد.
گفتنی است رئیس دادگستری بخش خفر با حضور در جلسه شورای طبقه بندی با اعطاء تسهیلات قضایی به ۱۸ نفر از زندانیان واجد شرایط موافقت نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*