اخبار کوتاه

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در دیدار با مدیرکل زندان های استان فارس تاکید کرد: ضرورت تخصیص بهینه منابع با توجه به محدودیت های اعتباری/ در توزیع و تخصیص اعتبارات، فرابخشی عمل خواهیم کرد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در این دیدار با تاکید بر اینکه توزیع اعتبارات، می بایست با برنامه باشد، تصریح کرد: در توزیع و تخصیص اعتبارات، ضرورت دارد اطمینان خاطر داشته باشیم که اعتبار اختصاص یافته به پروژه های استانی، صحیح بوده و کارآیی داشته است.
دکتر نوروزی گفت: پروژه هایی که برای جامعه، رفاه و منفعت بیشتری دارند در اولویت توزیع و تخصیص اعتبار قرار می گیرند.
وی شناسایی اولویت های اساسی و مهم استان فارس را با توجه به محدودیت ها و چالش های موجود اعتباری، بسیار سخت عنوان کرد و اظهار داشت: در توزیع اعتبارات نباید تعصب بخشی داشته باشیم بلکه می بایست فرابخشی اقدام نمائیم.
نوروزی اظهار امیدواری کرد: در صورت گشایش اعتبارات، به دستگاه های اجرایی استان فارس بر حسب نوع فعالیت و سختی کار ، توجه خواهد شد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس افزود: تخصیص بهینه منابع با توجه به محدودیت اعتباری انجام می شود و ضرورت دارد دستگاه های اجرایی استان فارس مسائل و مشکلات مهم خود را به ترتیب اولویت مطرح و رفع نمایند.
مدیرکل زندان های فارس در این دیدار با تاکید براینکه شغل زندانبانی سخت و پراسترس می باشد و بیشترین تعداد زندان و حوزه قضایی مربوط به استان فارس است خواستار مساعدت و همکاری بیشتر با مجموعه زندان ها شد.
اسحاق ابراهیمی گفت: باتوجه به اینکه با کسری اعتبارات پایان سال روبرو هستیم، برای پروژه های عمرانی در دست اجرا، اعتبارات لازم مورد نیاز است.
وی همچنین به پاداش پایان خدمت کارکنان بازنشسته، کمبود منابع مالی جهت پرداخت حقوق و اضافه کار کارکنان، تعمیر و تجهیز ساختمان های موجود و دیگر موضوعات اداری اشاره کرد.
مدیر کل زندان های استان فارس با حضور کریمی ذیحساب و نظری معاون اداری و مالی زندان های استان با دکتر حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس دیدار و گفت و گو کرد.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*