رئیس مرکز خدمات امور اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندان های فارس معرفی شد

طی حکمی از سوی سید حشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس، حبیب ابراهیمی به عنوان رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندان های فارس معرفی شد.
مراسم معارفه رئیس جدید مرکز خدمات امور اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندان های فارس با حضور مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، مهدی نعمتی سرپرست حفاظت و اطلاعات و سید علیرضا سجادیان رئیس اداره بازرسی زندان های فارس در مرکز خدمات امور اجتماعی با حضور کارکنان برگزار شد.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس گفت: ارائه خدمات حمایتی به اقشار آسیب پذیر زندانیان و خانواده های آنان از اولویت های مرکز مراقبت می باشد که باید بر توسعه و گسترش خدمات اجتماعی و ایجاد زمینه برای پذیرش آنان تلاش مضاعف کنیم.
کیشانی افزود: وظیفه و نقش مرکز مراقبت در پیشگیری از تکرار جرم با توجه به وجود بیکاری در بین زندانیان آزاد شده مهم است.
وی تأکید کرد: ایجاد بستر بهداشت روانی از طریق اشتغال و آماده سازی زندانیان جهت بازگشت به جامعه، کسب معاش و تقویت اراده زندانیان برای زندگی سعادتمندانه از جمله وظایف مرکز است و تعامل با سایر دستگاه ها، بانک ها و مراکز کاریابی و اشتغال بسیار مهم می باشد.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس ادامه داد: برگزاری کلاس های آموزش مهارت های اساسی زندگی و آشنایی با مواد مخدر برای پیشگیری از اعتیاد، باید مدنظر باشد و با قوت اجرا گردد.
کیشانی در ادامه بر تقویت انجمن های حمایت زندانیان تأکید کرد.
شایان ذکر است پیش از این مهدی حسن پور رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج را برعهده داشت و به درجه بازنشستگی نائل شدند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*