اخبار کوتاه

رئیس و قضات دادگستری شهرستان های داراب و زرین دشت از زندان داراب بازدید کردند

با هدف کاهش جمعیت کیفری و به مناسبت دهه مبارک فجر، رؤسای دادگستری شهرستان های داراب و زرین دشت به همراهی دادستان های دو شهرستان و جمعی از قضات از زندان داراب بازدید کردند.
دراين بازدید که صادق صادقی رئیس دادگستری داراب و قره چاهی قاضی ناظر و سرپرست دادستانی شهرستان داراب ، نظافت رئیس دادگستری و رزاقی دادستان زرین دشت و سایر قضات دادگستری این شهرستان ها حضور داشتند به اتفاق گندم کار رئيس زندان و جمعي از كاركنان از کلیه اندرزگاه ها بازدید و در جمع زندانیان حاضر و با آنان در خصوص مسائل و مشكلات قضائي گفتگو نمودند.
سپس از کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی و اقدامات صورت گرفته در حوزه فرهنگی زندان بازدید بعمل آوردند.
صادق صادقی رئیس دادگستری داراب در حاشیه این بازدید تلاشهای رئیس و مجموعه زندان در جهت پیگیری مشکلات زندانیان به ویژه اندرزگاه نسوان را مطلوب ارزیابی نمودند و حضور قضات در زندان را در جهت کاهش جمعیت کیفری و کمک به زندانیان واجد شرایط در جهت بازگشت آرامش به خانواده هایشان و کاهش آسیب های اجتماعی به آنها که معمولاً از اقشار محروم و آسیب پذیر جامعه هستند مؤثر دانست .
در ادامه بازدید، درخواست های قضایی آنان بررسی و به تعداد قابل توجهی از زندانیان واجدشرایط تسهیلات قضایی مناسب اعطا گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*