اخبار کوتاه

رئیس کل دادگستری استان فارس از زندان های نی ریز و استهبان بازدید کرد

رئیس کل دادگستری استان فارس با همراهی مدیرکل زندان های فارس از بخش های مختلف زندان های نی ریز و استهبان بازدید کرد و گفت: فعالیت فرهنگی و قرآنی اداره زندان نی ریز قابل تحسین بوده و وضعیت عمومی و رفاهی زندانیان را مناسب ارزیابی کرد.
در این بازدید که با حضور ابراهیمی مدیر کل زندان های استان ، اعضای شورای تأمین شهرستان و معاونین دادگستری استان ، مسئولین قضایی شهرستان و جمعی از قضات حضور داشته رئیس کل دادگستری ضمن ملاقات چهره به چهره با زندانیان و بررسی مشکلات قضایی آنان در راستای کاهش جمعیت کیفری و رفع مشکلات مددجویان دستورات لازم را صادر کرد.
حجت الاسلام موسوی با حضور در اندرزگاه قرآنی زندان نی ریز، فعالیت های فرهنگی و تلاش مجموعه زندان در حوزه حفظ قرآن کریم و وضعیت عمومی و رفاهی زندانیان را ستودنی بیان نمود و در راستای اعطای تسهیلات به حافظین قرآن و مددجویان که موفق به تغییر رفتار خود شدند به مجموعه ی قضایی شهرستان رهنمود لازم را ارائه کرد.
شایان ذکر است در ابتدای این بازدیدابراهیمی مدیرکل زندانهای استان فارس گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری و فعالیت فرهنگی و قرآنی زندان های استان فارس و اقدامات مؤثر فرهنگی و قرآنی زندان نی ریز ارائه کرد.
لازم به ذکر است از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۲۱ نفر حافظ قرآن از زندان نی ریز آزاد و ۷۴ نفر هم اکنون مشغول به حفظ قرآن بوده که بالاترین سطح میزان حافظین، ده جزء می باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*