اخبار کوتاه

رئیس کل دادگستری استان فارس در حاشیه بازدید از زندان مرکز شیراز خبر داد:  آزادی ۱۰۱ زندانی مشمول عفو مقام معظم رهبری از زندان های استان

 رئیس کل دادگستری استان فارس با حضور در زندان مرکزی شیراز ضمن دیدار با مدیر کل زندان های استان آخرین وضعیت آزادی زندانیان مطابق عفو رهبری معظم انقلاب به مناسبت عید بزرگ مبعث و سال نو و همچنین بخشنامه ریاست معظم قوه قضائیه را مورد بررسی قرار داد.

حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی با اعلام این خبر که در نتیجه اِعمال بخشنامه عفو اعطایی از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ۱۳۹ نفر مشمول بند های مختلف آن قرار گرفته اند گفت: در همین راستا زمنیه آزادی ۱۰۱ نفر در روزهای پایانی سال فراهم شد.

این مقام ارشد قضایی استان همچنین افزود: پیش از این نیز مطابق بخشنامه ریاست معزز قوه قضائیه ۶۰۲۸ نفر از زندانیان با اعطای مرخصی و تسهیلات دیگر قانونی از زندان آزاد شده بودند.

رئیس کل دادگستری استان فارس در ادامه ضمن بازدید از بند های مختلف زندان مرکزی شیراز با مددجویان دیدار و آخرین وضعیت آنان را مورد بررسی قرار داد.

وی در این دیدار همچنین بر رعایت بهداشت عمومی و فردی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تأکید کرد و به مسئولان زندان نیز یادآور شد کلیه اقلام بهداشتی مورد نیاز زندان ها تأمین و در اختیار مددجویان قرار گیرد .

گفتنی است از آغاز همه گیری ویروس کرونا رئیس کل دادگستری استان فارس و مدیر کل زندان های استان فارس با رایزنی با مسئولان بهداشتی استان اقلام بهداشتی مورد نیاز زندانیان تأمین و در اختیار آنان قرار گرفته است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*