رئیس کل دادگستری فارس پس از بازدید از زندان های شیراز: فضای زندان به یک فضای معنوی، دانشگاهی، تربیتی و اصلاحی تبدیل شده است

علی القاصی رئیس کل دادگستری فارس پس از بازدید از زندان های شیراز، در دفتر بازدید زندان مرکزی شیراز از تلاش مدیرکل و کارکنان زندان های فارس قدردانی کرد و چنین مرقوم کرد:
و هوالحی و هوالقیوم
خداوند قادر و متعال را شاکرو سپاسگزارم که توفیقی دیگر حاصل شد امروز مورخ۱۵/۱۱/۹۶ به مناسبت دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی در معیت اعضای محترم شورای قضایی استان فارس از زندان مرکزی شیراز و بخش های آن بازدید بعمل آورم.
در معیت همکاران و مدیرکل زندان های استان فارس، جناب آقای حیات الغیب از نزدیک وضعیت زندانیان و محل نگهداری آنان و اقدامات جدید صورت گرفته مورد بررسی قرار گرفت.
بند جدید احداث شده با ظرفیت حداقل ۵۰۰نفر افتتاح و به بهره برداری رسید.
در کانون اصلاح و تربیت نیز در معیت مدیرکل و مسؤولین زندان های شیراز و معاونین زندان های استان و اعضای شورای قضایی نیز بازدید بعمل آمد. و قسمت جدید احداثی در خصوص کارگاه حرفه آموزی کانون افتتاح گردید. آن چه در این بازدید ها حائز اهمیت است تداوم تلاش ها و اقدامات نوع دوستانه برادر جهادگر وتلاشگر جناب آقای حیات الغیب مدیرکل زندان های استان و همکاران عزیز ایشان است.
در زندان های فارس، به فضل پروردگار و اقدامات جهادی عزیزان حقوق شهروندی زندانیان و توجه به حقوق انسانی و کرامت و ارزش والای آنها به بهترین نحو تأمین و رعایت می شود و فضای زندان به یک فضای معنوی، دانشگاهی، تربیتی و اصلاحی تبدیل شده است که لازم است کماکان مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام نمایم.
علی القاصی
رئیس کل دادگستری فارس

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*