اخبار کوتاه

روابط عمومی اداره کل زندان های فارس به عنوان روابط عمومی برتر کشور در سازمان زندان ها معرفی شد

در نشستی که با حضور مسئولان سازمان زندان ها و روابط عمومی های زندان های کشور در مرکز آموزش منطقه۷ سازمان زندان ها در تهران برگزار شد، از روابط عمومی اداره کل زندان های فارس به عنوان روابط عمومی برتر قدردانی شد.

در متن لوح سپاس حسن ضیاء آذری مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندان ها آمده است:
سرکار خانم عطیه فرح
مسئول محترم روابط عمومی اداره کل زندان های استان فارس
سلام علیکم
یکی از بسترهای لازم به منظور توسعه خدمات اصلاحی، تربیتی و خدمات اجتماعی سازمان زندان ها بهره گیری از ظرفیت های عظیم حوزه ارتباطات و رسانه ها می باشد که روابط عمومی ها باید با برنامه ریزی دقیق، تلاش هدفمند و بهره گیری از دانش روز و همچنین استفاده از ابزارها و فناوری های نوین ارتباطی آن را محقق سازند.
امروزه پیگیری سیاست های سازمان در حوزه های مختلف از جمله: ترویج فرهنگ حمایت از خانواده زندانیان، پیشگیری از وقوع جرم در راستای عدم توسعه چرخه جرم در جامعه و آگاه سازی افکار عمومی از خدمات زندانبانی اسلامی که بر پایه رأفت و تکریم جایگاه انسانی تمامی شهروندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار دارد از اهم وظایف روابط عمومی های تابعه سازمان زندان ها می باشد.
اینک که در ارزیابی عملکرد روابط عمومی های زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان های سراسر کشور طی سال ۹۷ حائز جایگاه روابط عمومی برتر شده اید، ضمن تبریک به جنابعالی و مجموعه مدیریتی آن استان، توفیق روزافزون و تداوم موفقیت های شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

شایان ذکر است در ارزیابی عملکرد روابط عمومی های زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان های سراسر کشور طی سال ۹۷ روابط عمومی استان های فارس و همدان با کسب امتیاز مساوی رتبه اول و استان های بوشهر، آذربایجان غربی و هرمزگان به ترتیب  رتبه برتر کشور را کسب کردند و از روابط عمومی استان اردبیل به عنوان پیشکسوت روابط عمومی ها قدردانی شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*