روح اله امجاری به عنوان سرپرست زندان شماره ۲ شیراز معرفی شد

با حکم سید حشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس، روح اله امجاری به عنوان سرپرست زندان شماره ۲ شیراز معرفی و از زحمات ۳۰ساله محمد برزگری بیگی رئیس پیشین این زندان با اهداء لوح سپاس قدردانی گردید.

مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس در مراسم تکریم و معارفه رئیس پیشین و جدید زندان شماره دو شیراز با اشاره به ویژگی های مدیریتی گفت: ویژگی های مدیرموفق، تخصص و تعهد، ایجاد مواسات، منطقی بودن و پرهیز از تندخویی، سعه صدر است با این ابزار است که مسؤولان و مدیران می توانند با حوادث روبرو شوند و مشکلات مردم را درک کنند.
وی افزود: کار در محیط زندان طاقت فرسا و بسیار دشوار است و در این محیط با درنظرگرفتن متغیرهایی همچون کمبود اعتبار لازم و جمعیت کیفری موجود کار سربازان گمنام در عرصه اصلاح و تربیت بیشتر می شود.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس اضافه کرد: برخورداری از نیروی انسانی متعهد و متخصص بزرگترین سرمایه سازمانی و نگهداری و مراقبت از این سرمایه کاری حساس است.
کیشانی تأکید کرد: به منظور بهتر شدن شرایط و پیشبرد امور، تاکنون سعی براین بوده که تغییرات و انتصاب های خوبی انجام شود و انتظار می رود همانند گذشته همکاران برای تحقق بخشیدن به اهداف و برنامه های سازمانی و ارتقاء نظام زندانبانی همکاری و همدلی لازم را با ریاست جدید داشته باشند.
وی ادامه داد: بحث تأمین امنیت، اولویت اصلی نظام زندانبانی است و تعامل با مجموعه قضایی در راستای کاهش جمعیت کیفری، رعایت حقوق شهروندی، حفظ کرامت انسانی زندانیان و خانواده آنان، اصلاح و تربیت و توجه به بحث کاهش آسیب رفتارهای پرخطر از دیگر اقداماتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس با معرفی فرمانده جدید یگان حفاظت زندان شماره دو شیراز و قدردانی از فرمانده پیشین گفت: توجه به سربازان وظیفه و رسیدگی به مشکلات آنان در رأس برنامه های یگان قرار گیرد.
کیشانی افزود: نظم و انضباط در نیروهای حفاظت اعم از کادر و وظیفه بسیار مهم و آموزش نیروها باید سرلوحه امور باشد و به طور مداوم و مستمر این امر تحقق یابد.
در ادامه از زحمات محمد برزگری بیگی رئیس پیشین زندان شماره ۲ شیراز قدردانی و برای روح اله امجاری آرزوی موفقیت کرد. همچنین از تلاش های علیرضا عالی فرمانده پیشین یگان حفاظت زندان شماره ۲ شیراز قدردانی و محمدطه رضایی راد به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت این زندان معرفی کرد.
نوح پیشه رئیس اجرای احکام و معاون دادستان سازمان قضایی نیروهای مسلح فارس گفت: فردی که مسؤولیت زندان را می پذیرد سمت معلمی هم باید به او منتصب کرد چرا که زندان قبلاً وظیفه نگهداری زندانیان را برعهده داشت اما امروز براساس تدابیر جرم شناسی، رسالت بازپروری و تعلیم و تربیت و اقدامات تأمینی و تربیتی را نیز برعهده دارد.
وی از همکاری سازنده برزگری بیگی رئیس پیشین زندان شماره دو شیراز و علیرضا عالی فرمانده پیشین یگان حفاظت زندان با مجموعه سازمان قضایی نیروهای مسلح قدردانی کرد.
شایان ذکر است این مراسم با حضور مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس، مهدی نعمتی سرپرست حفاظت و اطلاعات، سیدعلیرضا سجادیان رییس اداره بازرسی، سرهنگ احمدرضا نظریان فرمانده یگان حفاظت زندان های فارس، نوح پیشه معاون دادستان و رئیس اجرای احکام سازمان قضایی نیروهای مسلح فارس و جمعی از کارکنان زندان شماره دو شیراز برگزار شد.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*