رییس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه : زندان عادل آباد شیراز، تغییرات اساسی کرده است/ رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور: آنان که داد از حقوق بشر می زنند مجموعه زندان های ما را ببینند

حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب رییس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه با حضور حجت الاسلام شکراله بهرامی رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور، دکتر مهرانفر معاون مدیریت و منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور، علی القاصی رییس کل دادگستری فارس، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب شیراز، سید حشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس، هاشمی رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح فارس، کریمی دادستان سازمان قضایی استان و هیأت همراه از بخش های مختلف زندان مرکزی شیراز بازدید و با زندانیان چهره به چهره ملاقات کردند.

رییس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه پس از بازدید از زندان مرکزی شیراز گفت: زندان عادل آباد شیراز، تغییرات اساسی کرده است و انتظار داریم همان گونه که مسؤولان زندان، اینجا را بازسازی کردند با اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی مددجویان هم بازپروری شوند.
حجت الاسلام و المسلمین خطیب افزود: امیدواریم افراد جامعه به هر دلیل در آسیب های اجتماعی و به هرنحوی که در اینجا گرفتار می شوند بتوانند با شرایط بهتر، ایمان، روحیه، فکر، حرفه، دانش، توان و تلاش بهتری به خانواده بهتر برگردند.
وی همچنین از تلاش های رئیس کل دادگستری فارس و مدیرکل زندان های فارس قدردانی کرد.
در ادامه حجت الاسلام شکراله بهرامی رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور گفت: آنچه نگاه کردیم، تلاش، جدیت، خلوص، اقدامات فرهنگی، سازندگی، حرفه آموزی بود.
وی خطاب به زندانیان گفت: همه زندانیان توجه داشته باشند جزئی از مجموعه ملت ایران هستند و خودشان را جدا از ملت ایران ندانند و با اصول شرعی، انقلابی، و نظام مقدس جمهوری اسلامی منطبق باشند و آن کسانی که حق الناسی برگردن دارند تلاش کنند که حقوق مردم برگردانده شود.
پس از بازدید رییس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در دفتر بازدید زندان مرکزی شیراز چنین مکتوب کرد:
باسمه تعالی
قال رسوال الله (ص): فاطمه خَیْرُ الْبَریَّهِ
با تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت دهه مبارک فجر و سپاس از ۲۲ بهمن تماشایی که مردم آفریدند و الحمدالله رب العالمین در مورخه۲۵/۱۱/۹۶ با حضور در زندان عادل آباد شیراز انصافاً از باب فبنعمه ربک، جا دارد از زحمات و خدمات مؤثر و مفید رئیس کل محترم دادگستری استان و مدیرکل محترم زندان ها و همکاران آن دو بزرگوار تشکر کنم.
در گذشته از این زندان بازدید نموده بودم و اصلاً قابل تحمل نبود ولی تفاوت از زمین تا آسمان است.
ان شااله بتوانند در انسان سازی، مددکاری، حمایت، بازپروری، بازسازی و تحویل انسان های مفید، سالم و کارآمد به جامعه موفق باشند.
اللهم آمین یا رب العالمین بحق فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها
خطیب ۲۵/۱۱/۹۶

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور نیز در دفتر بازدید نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم
به تاریخ ۲۵/۱۱/۹۶ در معیت حضرت حجت الاسلام و المسلمین خطیب از زندان مرکزی شیراز بازدید شد. آنچه در این مجموعه مشاهده شد:
۱- دلسوزی
۲- همت
۳- خلوص نیت
۴- اقدام مجاهدانه
۵- اقدامات ماندگار فرهنگی
باید آنان که داد از حقوق بشر می زنند مجموعه زندان های ما را ببینند و انصاف دهند که چه کسی حقوق بشر را رعایت می کند.
خدا را شاکریم که همت دوستان و مسؤولین محترم به ثمر نشسته و بازسازی زندان به حد مطلوب رسیده و مشکلی مشاهده نمی شود.
ان شااله نسبت به بازپروری مددجویان همت شود.
شکرالله مساعیهم ان شاا…
بهرامی- رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور ۲۵/۱۱/۹۶نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*