رییس کل دادگستري استان فارس و هیأت همراه از زندان داراب بازديد کردند

در راستاي نظارت بر عملكرد حوزه قضائي شهرستان داراب، و رعايت حقوق شهروندي زندانيان و مشكلات قضايي آنان، رئیس کل دادگستری استان فارس و رحمانیان معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان از زندان داراب بازديد کردند.

دراين بازديد القاصی رئیس کل دادگستری استان فارس با همراهی حجت الاسلام موسوي رئيس دادگستري، صادقی دادستان شهرستان داراب، رزاقی دادستان زرین دشت ، روانشاد قاضی ناظر ، گندم کار رئيس زندان و جمعي از كاركنان زندان ابتدا از قسمتهاي مختلف و درون اندرزگاه ها بازدید کردند.
سپس در جمع زندانیان حاضر و با آنان در خصوص مسائل و مشكلات قضائي، رفاهي، بهداشتي و فرهنگی ، تربيتي گفتگو و مکاتبات و درخواستهای مددجویان بررسی شد.
محمود گندم کار رئيس زندان داراب به ارائه گزارشي جامع و آماري از اقدامات اصلاحي و تربيتي ، فرهنگی و رفاهي در اين زندان پرداخت .
رئیس کل دادگستری استان فارس دردفتربازدید مرقوم نمودند:
در معیت معاونین محترم قضایی و دادستان ها و ریاست محترم زندان داراب از کلیه اندرزگاه ها بازدید بعمل آمد و درخواست مددجویان خصوصا اندرزگاه نسوان با انجام ملاقات چهره به چهره بررسی و دستورات لازم در خصوص مشکلات آنها و اعطای تسهیلات قانونی صادر و ابلاغ گردید .
همچنین اقدامات و فعالیتهای بسیار خوبی در بحث بازسازی فضای محیطی داخل زندان انجام شده است ، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زندانیان مطلوب ارزیابی می شود درخصوص راه اندازی کارگاه های حرفه آموزی و ارائه فعالیت های فرهنگی و آموزشهای قرآنی و درراستای عملکرد زندان عناوین بسیار خوبی کسب شده است و زحمات و تلاش ها و پیگیری های ریاست زندان قابل تقدیر و تحسین است . لازم به ذکراست اقدامات انجام شده در زمینه عمرانی و بازسازی محیطی با الگوبرداری از مدیر کل محترم زندان های استان انجام شده است .
تعامل و هماهنگی بین مسؤولین و کارکنان زندان با مسؤولین قضایی شهرستان بسیار خوب و موجب خرسندی و خوشحالی است و از این حیث آرامش و امنیت بسیار خوبی در زندان حاکم می باشد.
رحمانیان معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس تلاش هاي مسؤولين زندان در حوزه های مختلف فرهنگی و اشتغال و حرفه آموزی مددجویان و حضور مستمر حوزه های قضايي شهرستان در زندان قابل تقدير و ستايش دانست .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*