زنان زندانی در شیراز باسواد می شوند

شیراز – معاون سوادآموزی فارس گفت: با توجه به تجربه موفق برگزاری کلاس های سوادآموزی در بند زندان مردان شیراز ، برنامه های سوادآموزی در بند زنان بی سواد زندان شیراز نیز اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ،عیسی ملک پور در جلسه شورای اداری حوزه معاونت سوادآموزی، گفت: با توجه به تجربه سال ۹۵ وبرگزاری کلاس سوادآموزی در بند زندان مردان در شیراز ، در بند نسوان نیز کلاس سوادآموزی برای بانوان بی سواد و کم سواد برگزار می گردد.

وی افزود: بر همین اساس بانوان زندانی که بتوانند دوره های سوادآموزی را با موفقیت طی کنند خدمات ویژه ای از سوی مسئولین زندان به آنان ارائه خواهد شد.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه” در پی بازدید مدیرکل آموزش وپرورش فارس از فعالیت های سوادآموزی در زندان مرکزی شیراز بر تاسیس دومین مرکز یادگیری محلی تاکید شده است “یاد آور شد: کتابهای سوادآموزی ویژه زندانیان توسط سازمان مرکزی نهضت سوادآموزی تهیه و ارسال گردیده است .

در این جلسه که به منظور بررسی عملکرد برنامه های سال ۹۵ حوزه کاری سواد آموزری و بررسی راهکارهای مناسب برای اجرای و اعلام سیاستهای وبرنامه های سوادآموزی در سال ۹۶ تشکیل شده بود ، ملک پور از همکاران حوزه ستادی معاونت سوادآموزی خواست برای تحقق اهداف کمی در سال ۹۶ برنامه ریزی نموده و به صورت جهادی در این راستا فعالیت کنند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*