سرپرست زندان فیروزآباد معرفی شد

مراسم تودیع ومعارفه رئیس زندان فیروزآباد با حضور معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس و هیات همراه برگزار و رحیم بازیاری به عنوان سرپرست زندان فیروزآباد معرفی شد.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس درابتدای مراسم بحث اصلاح و تربیت را از اولویت های مهم سازمان زندان ها برشمرد و اظهار داشت: اصلاح و تربیت زمانی کارساز است که از خومان شروع شود،اگر خودسازی نکنیم نمی توانیم دیگران را اصلاح نماییم.
مصطفی کیشانی جلوگیری از افراط و تفریط و تعادل را باعث پیشرفت امور دانست و همه را از برخورد های دوگانه برحذر داشت.
وی ادامه داد: بهبود و اصلاح امور سرلوحه کار قرار گیرد و از فن آوری های پیشرفته و سیستم های الکترونیکی و هوشمند در راستای ارتقای امنیت استفاده شود.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس،اشتغال و حرفه آموزی زندانیان و استفاده از ظرفیت نهادهای دولتی در این زمینه همچون؛ سازمان فنی و حرفه ای ، بهزیستی ، کمیته امداد امام (ره) ، اوقاف و امورخیریه را موثر دانست و افزایش تعامل با ادارات دولتی شهرستان را خواستار شد.
کیشانی ضمن ارج نهادن بر نیروی انسانی کارآمد اضافه کرد: با اجرای کامل قوانین و توجه به آیین نامه سازمان زندانها می توان زمینه دستیابی به اهداف عالیه سازمان زندانها را فراهم کرد و می طلبد که پرسنل و نیروی انسانی به این مهم توجه داشته باشند و کمیته صیانت از پرسنل نقش مهمی در این موضوع ایفاء می کند.
وی تقویت مددکاری، کاهش جمعیت کیفری ، برقراری نظم و امنیت، تشویق وتنبیه، پیگیری بازدید قضات، رسیدگی به وضعیت زندانیان بلاتکلیف و تحت قرار ، رسیدگی به وضعیت قضایی زندانیان بیمار و صعب العلاج و آموزش زندانیان جدیدالورود را مورد توجه قرار داد.
همچنین پیگیری جهت ساخت زندان جدید فیروزآباد و استفاده از تمام ظرفیتها جهت شروع این پروژه را به سرپرست جدید یادآور شد.
در انتهاء محمودمقیمی گزارش عملکرد دوره ۳ ساله مدیریت بر زندان فیروزآباد را ارائه کرد و برای رحیم بازیاری به عنوان سرپرست جدید این زندان آرزوی موفقیت کرد.
در این مراسم، مهدی نعمتی سرپرست حفاظت و اطلاعات ،سیدعلیرضا سجادیان رئیس بازرسی و رسیدگی به شکایات زندان های فارس حضور داشتند.
قابل ذکر است محمود مقیمی به عنوان سرپرست زندان جهرم معرفی گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*