صنایع دستی زندانیان شیراز در نمایشگاه گردشگری پارس / بازار داغ عکس های یادگاری بازدید کنندگان با تمثال آرامگاه حافظ

در نهمین نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس در شیراز، صنایع دستی زندانیان زندان مرکزی شیراز، مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز و کانون اصلاح و تربیت با هدف فروش محصولات زندانیان و کمک به امرار معاش خانواده آنان و نمایش توانمندی زندانیان در سطح جامعه به عرصه نمایش گذاشته شد.

صنایع دستی زندانیان در رشته های مختلف هنری همچون؛ معرق، مشبک، منبت، تابلو فرش، پیکرتراشی و چرم می باشد که در بین این آثار، آرامگاه حافظ در سایز های مختلف با هنر چوب و به صورت معرق ساخته شده است و بازدید کنندگان زیادی از این غرفه ها بازدید و بیشترین بازدید و عکس یادگاری را از تمثال آرامگاه حافظ دارند.
فرهاد سالاری مدیر بنیاد تعاون زندانیان فارس و محمد حق پرست سرپرست اشتغال و حرفه آموزی زندان های فارس با حضور محمدکاظم زارع مسئول اشتغال زندان مرکزی و مجتبی کشاورز مسئول اشتغال مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز از این غرفه ها بازدید کردند.
شایان ذکر است صنایع دستی زندانیان مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز، زندان مرکزی شیراز و کانون اصلاح و تربیت با همکاری بنیاد تعاون زندانیان فارس در غرفه های جداگانه از تاریخ ۱۹ لغایت ۲۲ آذر از ساعت ۱۶ الی۲۲ در سالن حافظ نمایشگاه بین المللی شیراز در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*