اخبار کوتاه

علی محمد رحیمی مدیر کانون اصلاح و تربیت شیراز شد

طی حکمی از سوی اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان های فارس؛ علی محمد رحیمی به عنوان مدیر کانون اصلاح و تربیت شیراز معرفی و از زحمات شکراله آسیایی مدیر پیشین کانون قدردانی شد.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس در آیین تکریم و معارفه مدیر پیشین و جدید کانون اصلاح و تربیت شیراز گفت: کانون اصلاح و تربیت به دلیل نگهداری اطفال بزهکار در آن یکی از حساس ترین و مهمترین مراکز اقدامات تامینی و تربیتی است.
حمید رضا جهانگیری افزود:اطفال بزهکار در شرایط سنی خاصی قرار دارند که با برنامه ریزی اصولی و علمی آموزشی و تربیتی می توان آنها را اصلاح و به جامعه بازگرداند.
وی اضافه کرد: مدیریت در کانون اصلاح وتربیت جایگاه ویژه ای دارد و باید نگاه مدیر این مرکز، یک نگاه کاملا اصلاحی و تربیتی باشد و به کانون به عنوان یک مدرسه شبانه روزی نگریسته شود.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس یادآور شد: با توجه به شرایط سنی مددجویان این مرکز، قانون گذار نیز به کانون اصلاح و تربیت به عنوان یک زندان نگاه نکرده است و اطفال بزهکار برای اصلاح رفتار و اندیشه، محکوم به نگهداری در این مرکز می شوند.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس تأکید کرد: مدیریت جدید در کانون باید با تلاش و کوشش و برنامه ریزی دقیق زمینه اصلاح و تربیت را در کانون بوجود آورد و از تمام منابع انسانی، مالی و امکانات موجود بهره برداری نماید.
جهانگیری ادامه داد: خوشبختانه کانون اصلاح وتربیت شیراز از امکانات و فضای بسیار مناسب و خوبی برخوردار است که می توان از این فضای موجود حداکثر بهره برداری را در مسیر اهداف سازمانی داشت.
شایان ذکر است در این جلسه ابراهیم قوامی فر رئیس اداره امورکارکنان، حامد کریمی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی و سرهنگ رضا فرحناکی فرمانده یگان حفاظت زندان های استان حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*