اخبار کوتاه

فرماندار لارستان از زندان این شهرستان بازدید کرد/۲نفر از زندانیان باهمت خیرین آزاد شدند

جلیل حسنی فرماندار لارستان به همراه علی پور معاون فرماندار، آتش افروز بخشدار اوز و قاسم پور رئیس اداره اوقاف لارستان از زندان لارستان بازدید کردند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به همراه علیپور معاون فرماندار و آتش افروز و قاسم پور رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لارستان از زندان لارستان بازدید کردند.
جلیل حسنی در این دیدار ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در زندان لارستان اظهار داشت: جای تاسف دارد که این همه نیروی جوان و مستعد در زندان به سر می برند و باید تلاش کنیم تا موجبات بازگشت سعادتمندانه آنان را به جامعه فراهم آورده و حفظ کرامت انسانی زندانیان در سر لوحه کارمان قرار گیرد.
وی اظهار داشت: زندانی مانند یک بیمار است که در بیمارستان به سر می برد ولی همراهان بیمار هستند که بیشتر در معرض مشکلات هستند. خانواده زندانیان مانند همراهان بیمار هستند که با توجه به شرایط اجتماعی و اقتصادی بیشترین آسیب را در این خصوص می بینند.
فرماندار لارستان اظهار امیدواری کرد که با همکاری ارگان ها و ادارات شهرستان مشکلات پیش رو زندان جدید لارستان بویژه مشکل رفت و آمد خانواده زندانیان مرتفع گردد.
به گزارش روابط عمومی زندان لارستان در پایان این بازدید به همت اداره اوقاف و امور خیریه لارستان دو نفر از زندانیان مالی جمعا به مبلغ ۸۰ میلیون ریال از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند و به ۸۰ نفر از زندانیان بی بضاعت به ازای هر نفر مبلغ یک میلیون ریال جمعا ۸۰میلیون ریال از طرف اداره اوقاف و امور خیریه نقدی اهداء گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*