فرمانده انتظامی فارس از مدیرکل زندان های استان قدردانی کرد

سرتیب دوم ستاد احمد علی گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس با مدیرکل زندان های فارس دیدار و با اهداء لوح سپاس از وی به دلیل همکاری و هم افزایی و نقش تعیین کننده و تاثیر گذار سازمان زندان ها در ایجاد محیطی مناسب به منظور انجام اقدامات تامینی و تربیتی و باز اجتماعی شدن مجرمین برای بازگشت در جامعه و نیز پیشگیری از تکرار جرم قدردانی کرد.
در متن لوح سپاس فرمانده انتظامی استان فارس آمده است:

جناب آقای سید حشمت الله حیات الغیب
مدیر کل محترم اداره کل زندان های استان فارس
سلام علیکم
با احترام، خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پاسداری از دستاورد های انقلاب اسلامی در سایه مقام عظمای ولایت موجب تحقق اهداف والای نظام و افتخار مسلم هر ایرانی با ایمان است که با وفای به عهد بر ارزش وقداست آن می افزاید.
بدون شک، همکاری و هم افزایی و نقش تعیین کننده و تاثیر گذار سازمان زندانها در ایجاد محیطی مناسب به منظور انجام اقدامات تامینی و تربیتی و باز اجتماعی شدن مجرمین برای برگشت در جامعه و نیز پیشگیری از تکرار جرم و تسلی خاطر بزه دیدگان بر هیچ کس پوشیده نیست.
این جانب ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته و برقراری تعامل سازنده با این فرماندهی، توفیق و سربلندیتان را از درگاه ایزد منان تحت رهبری های حکیمانه مقام عظمای ولایت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) مسئلت می نمایم
فرمانده انتظامی استان فارس
سرتیب دوم ستاد احمد علی گودرزی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*