فرمانده منطقه انتظامی فیروزآباد: نیروی انتظامی، دادسرا و زندان نقش مهمی در برقراری امنیت پایدار جامعه دارند

در راستای تعامل و بررسی موضوعات امنیتی و حفاظتی ، فرمانده منطقه انتظامی به همراه هیأت همراه و دادستان فیروزآباد از زندان بازدید کردند.
رحیم بازیاری سرپرست زندان فیروزآباد در این جلسه گفت:رعایت مسائل حفاظتی و امنیتی در زندان مهم است وباید ضمن تکمیل فرمهای مرتبط با متهمین در شناسایی دقیق متهمین تحویلی به زندان از سوی مامورین انتظامی اقدام شود.
سرهنگ جوکار فرمانده منطقه انتظامی فیروزآباد اظهار داشت: مثلث نیروی انتظامی، دادسرا و زندان نقش مهمی در برقراری امنیت پایدار جامعه دارند و اگر اقدامات اصلاحی و تربیتی به نحو احسن انجام شود، کمک قابل توجهی به امنیت پایدار شهر می کند.
دادستان دادسرای فیروزآباد گفت:ایجاد امنیت شهر در اولویت قرار دارد و باید در این راستا گام های اساسی برداشته شود.
حافظ محمدی برخورد با خرده فروشان موادمخدر و سارقین را مورد تاکید قرارداد و اظهارداشت: امنیت بسیار واجب است و لازم است تا با افزایش تعاملات مجموعه های تأثیرگزار نسبت به این مهم اقدام شود.
دادستان بیان داشت: رعایت مسائل حفاظتی در اعزام و بدرقه زندانیان، تحت نظارت قراردادن سارقین آزاد شده از زندان و دقت در حمل و نقل زندانیان ، از عوامل مهم در تأمین امنیت می باشد.
قابل ذکر است این بازدید و سرکشی در راستای افزایش تعامل و بررسی موضوعات امنیتی وحفاظتی، با حضور روءسای حفاظت ، بازرسی، اطلاعات، آگاهی ، موادمخدر ، پلیس پیشگیری ، فرماندهان پاسگاههای انتظامی جایدشت، امامزاده، احمدآباد، دادنجان، جوکان و میمند انجام گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*