لوح سپاس رئیس سازمان زندان ها به مدیرکل زندان های فارس توسط معاون حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندان ها اهدا شد

دکتر اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان ها با اعطاء لوح سپاس از زحمات مدیرکل زندان های فارس در حوزه های مختلف و سرپرستی زندان های استان بوشهر قدردانی کرد.

احمد راهرو معاون حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندان ها در سفر یک روزه به استان فارس و شهر شیراز، لوح سپاس رئیس سازمان زندان ها را به مدیرکل زندان های فارس اهداء و از خدمات صورت گرفته و برجسته در زندان های استان قدردانی و از زندان های شیراز بازدید کرد.
شایان ذکر است در بخشی از پیام رئیس سازمان زندان ها، از زحمات مدیرکل زندان های فارس در طول مدت سرپرستی در اداره کل زندان های استان بوشهر قدردانی شده است.
راهرو معاون حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندان ها پس از بازدید از زندان های مرکزی، بازداشتگاه مرکزی و کانون اصلاح و تربیت شیراز گفت: اقدامات صورت گرفته در زندان های فارس نشان دهنده همدلی، همفکری بین مجموعه مدیریت و کارکنان استان است و این همبستگی درون گروهی با مدیریت و راهبری آقای حیات الغیب انجام شده است.
معاون حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندان ها، اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف را اساسی و بنیادی دانست و گفت: مدیر پروري و توانمندسازي منابع انساني يكي از مهمترين ابزارهايي است كه در كشف و پرورش استعدادهاي نهفته سازمان مورد استفاده قرار مي گيرد و این ظرفیت در استان فارس وجود دارد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*