محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری برجسته کشوری در زندان فسا برگزار شد

به مناسبت اعیاد شعبانیه محفل انس با قرآن کریم و با حضور قاری برجسته کشوری حاج فیروز زاده ، تعدادی از قاریان مطرح شهرستان، محسن انصاری منش رئیس زندان و رحمانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، در زندان فسا با شکوه خاصی برگزار شد.
در ابتدای این محفل نورانی که در مدرسه قرآن و عترت زندان فسا بر پا شده بود ، قاری برجسته کشوری تاکید کرد: همه ما بر سر سفره و خوان نعمت خداوند تبارک و تعالی نشسته ایم و قرآن کریم نیز هدیه و تحفه آسمانی خداوند و معجزه ی گران سنگ پیامبر اکرم ( ص) برای همه انسانها در تمامی قرون می باشدکه شایسته است به نحو مطلوب و مناسب، از دریای بیکران معرفت قرآن کریم فیض ببریم . این قاری برجسته کشوری در ادامه، آیاتی چند از کلام وحی قران کریم را قرائت نمود .
رحمانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا در جمع زندانیان مدرسه قرآن و عترت طی سخنانی گفت: با توجه به مشاهده عینی دریافتم که در زندان فسا این حجم برنامه های فرهنگی و تربیتی، خصوصاً فعالیت های قرآنی و تربیت تعداد کثیری از مددجویان حافظ قرآن کریم صورت گرفته است که این خود به برکت حضور متعالی قرآن کریم در این مجموعه است که توانسته است این تحول فرهنگی را در زندان فسا ایجاد کند.
در ادامه این مراسم معنوی،گروه تواشیح طه از اداره زندان در وصف حضرت ولی عصر ( عج) به اجرای برنامه پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*