مدير كل فنی و حرفه ای استان فارس از رئیس زندان داراب قدردانی کرد

حشمت کوشکی مدیرکل مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان فارس با اهداء لوح سپاس از محمود گندمکار رئیس زندان داراب قدردانی کرد.
متن لوح سپاس مدیرکل مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان فارس به شرح ذیل است:
برادر ارجمند جناب آقای محمود گندمکار
رئیس محترم زندان شهرستان داراب
سلام علیکم؛
تلاشگری در مسیر تعالی جامعه ، رسالتی است که همواره رویکرد اساسی انسانهای اخلاق مدار و فرهیخته اجتماع به شمار می آید و بی تردید فعالیت در عرصه نظام آموزش های فنی وحرفه ای و تلاش در جهت مهارت آموزی به مردم گرانقدرمان با هدف پایدار سازی مشاغل و ایجاد بسترهای نوین شغلی رویکردی ارزشمند است که همانا سهم قابل توجهی را در توسعه و تعالی ایران عزیز اسلامی مان خواهد داشت و خدمتگزاری تان در این راستا برگ زرینی را در کارنامه ی شما بر جای خواهد نهاد.
اینک به پاس همکاری های صمیمانه شما در سال ۱۳۹۷ که به نتایج مطلوب و موثری نیر در عملکرد آموزشی مجموعه منتهی گردید . لذا بدینوسیله صمیمانه ترین قدردانی ها و قدرشناسی های خویش را به حضورتان تقدیم داشته و برایتان سلامت و سربلندی همیشگی را از درگاه پروردگار کریم آرزومندیم.
در همین راستا جلسه ای با حضور قنبری رئیس فنی و حرفه ای شهرستان و گندم کار رئیس زندان و اعضای کارگزوه اشتغال زندان برگزار گردید.
گندم کار رئیس زندان از تعامل مجموعه فنی و حرفه ای داراب با زندان در زمینه تجهیز کارگاه اشتغال، اعزام مربی و برگزاری دوره های آموزشی فنی حرفه ای برای زندانیان قدردانی نمود.
وی اظهار داشت: توانمند سازی زندانیان بوسیله آموزش مهارت فنی و حرفه ای و اشتغال زایی یکی از اهداف سازمان زندان ها می باشد وهر چه در این زمینه بیشتر تلاش کنیم موجبات کسب درآمد حلال برای آنان هموار می گردد که این خود نیز می تواند در پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی و کاهش مشکلات زندانیان و خانواده آنان و به تبع آن کاهش ارتکاب جرم و بازگشت مجدد به زندان موثر باشد.
قنبری رئیس فنی و حرفه ای شهرستان با اعطای لوح سپاس مدیر کل فنی و حرفه ای به گندم کار رئیس زندان از زحمات و تعامل رئیس و مجموعه کارکنان زندان در جهت خدمت رسانی به زندانیان و خانواده آنان در زمینه توسعه فعالیت های اشتغال و حرفه آموزی و افزایش دو برابری ساعات آموزشی قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*