اخبار کوتاه

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شیراز: سال ۹۸، انجمن حمایت زمینه آزادی ۲۵ زندانی را فراهم کرد

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شیراز با ارائه گزارشی از عملکرد این انجمن در سال ۹۸ گفت: سال گذشته با درآمدهای انجمن و همت خیرین تعداد ۱۷۴۸ مورد سبد کالا بین خانواده های زندانیان زیرپوشش انجمن توزیع شده است.

 محمود قربانی افزود: برگزاری جشن روز ملی نسیم مهر، اردوی خانوادگی، کلاس های آموزشی با عنوان پیشگیری از مفاسد اجتماعی و طلاق از دیگر برنامه های اجرا شده در سال جاری است.

وی اضافه کرد: کتاب های کمک درسی در کلیه مقاطع تحصیلی بین فرزندان زندانیان با همکاری اداره فرهنگی و تربیتی زندان های استان توزیع وکمک هزینه تحصیلی به کلیه دانش آموزان و دانشجویان مددجویان به تعداد ۷۰۰ دانش آموز و دانشجو پرداخت و همچنین کارت هدیه به دانش آموختگان نخبه اهداء شده است.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شیراز اظهار داشت: تسهیلات اشتغالزایی برای خانواده های زیر پوشش درنظر گرفته شد و تعداد ۱۶۰ نفر به بانک عامل به منظور دریافت وام معرفی گردیدند.

وی یادآور شد: ثبت پرونده خانواده های زندانیان زیرپوشش در سیستم مددکاری، پرداخت مستمری ماهیانه به خانواده ها، کمک در زمینه درمان و همچنین کمک به زندانیان بی بضاعت در زندان های شیراز و اندرزگاه نسوان از دیگر اقدامات انجمن حمایت شیراز است.

قربانی گفت: از ابتدای سال جاری با همت خیرین و تلاش مددکاری اداره کل زندان ها، تعداد ۲۵ زندانی آزاد و به آغوش جامعه بازگشته اند.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شیراز در ادامه تصریح کرد: همه اقدامات صورت گرفته با مساعدت و همکاری دادستان عمومی و انقلاب شیراز  و رئیس هیأت مدیره انجمن، مدیرکل زندان های استان، اعضای هیأت مدیره انجمن حمایت و همچنین همت خیرین استان صورت گرفته است و امیدواریم در سال جدید با همکاری نیکوکاران بتوانیم خدمات بیشتری به خانواده های زیرپوشش ارائه نماییم

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*