اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های فارس از زندان مرکزی شیراز بازدید کرد

مدیرکل زندان های فارس از زندان مرکزی شیراز بازدید و از نزدیک مشکلات قضایی و رفاهی زندانیان را چهره به چهره بررسی و با قاضی ناظر زندان دیدار کرد.
اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان های فارس پس از بازدید زندان مرکزی شیراز، از رسیدگی مددکاران به مسائل قضایی زندانیان ابراز رضایت کرد و گفت: مددکاران باید تلاش کنند وضعیت قضایی زندانیان به نحو مطلوبتری رسیدگی شود و از کارکنان سخت کوشی که جهادگونه با هدف کمک به همنوعان، در حوزه مددکاری فعالیت می کنند قدردانی شود.
ابراهیمی افزود: این زندان با همت مسؤولین و همکاران از نظم و انضباط خوبی برخوردار است و در راستای ارتقای نظم و امنیت تلاش بیشتری شود.
وی اضافه کرد: در حوزه روان شناسی و روان درمانی پتانسیل های زیادی وجود دارد روان شناسان باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که تعداد بیشتری از زندانیان در کارگاه های مشاوره و روان درمانی شرکت کنند.
مدیرکل زندان های فارس در ادامه با هاشمی قاضی ناظر زندان دیدار کرد و قاضی ناظر زندان با اعطای مرخصی و مرخصی پایان حبس تعدادی از محکومین واجد شرایط موافقت کرد.
شایان ذکر است این بازدید با حضور جهانگیری مشاور مدیرکل و سجادیان رئیس اداره بازرسی زندان های فارس و یدالله علیرضا نژاد سرپرست زندان مرکزی شیراز انجام شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*