اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های فارس در بازدید از زندان نی ریز: تمسک به قرآن کریم و فرامین اهل بیت(ع) راه برون رفت بشری از تنگناهای زندگی امروزی است

به گزارش روابط عمومی اداره زندان نی ریز، اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان های فارس به همراه جهانگیری مشاور مدیرکل و سجادیان رئیس اداره ارزیابی عملکرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات استان فارس از زندان این شهرستان بازدید و با همکاران شاغل در زندان و زندانیان دیدار و ملاقات کرد.
مدیر کل زندانهای فارس در جمع زندانیان این زندان، با تشویق آنان به استفاده از فرصت های موجود در زندان و شرکت در دوره های آموزشی، حرفه آموزی، مهارت های اساسی زندگی، عقیدتی و قرآنی و با تأکید بر حدیث مشهور ثقلین، تمسک به قرآن کریم و فرامین اهل بیت(ع) را تنها راه برون رفت بشری از تنگناهای زندگی امروزی و اصلاح انسان ها دانست و همه آنان را به تلاش برای اصلاح تفکر و رفتار خود راهنمایی نمود.
اسحاق ابراهیمی، متوسل شدن به مکتب وحی را تنها راه نجات انسان ها از گمراهی برشمرد و از همه زندانیان خواست از این فرصت بوجود آمده در جهت ارتقاء بنیه اعتقادی بیش از پیش استفاده نمایند.
وی در این دیدار ۳ ساعته به صورت چهره به چهره با زندانیان گفتگو و از نزدیک مشکلات آنان را بررسی و دستورات لازم جهت حل مشکلات مطرح شده را صادر کرد.
مدیرکل زندان های فارس در دیدار پرسنل زندان نی ریز، همه پرسنل را به انجام وظایف در چارچوب قانون دعوت و خدمت به زندانیان و تلاش به اصلاح آنها را موهبت الهی عنوان نموده و بیان نمودند که استان فارس ظرفیت زیادی جهت ارتقاء خدمات زندانبانی داشته که همه می بایست در این راستا تلاش نمائیم.
شایان ذکر است در این بازدید، انصاری رئیس اداره زندان نی ریز نیز گزارشی از اقدامات عمرانی ، فرهنگی، بهداشت و …. ارائه کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*