اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های فارس در بازدید از زندان مرکزی شیراز، مشکلات زندانیان را به صورت چهره به چهره بررسی کرد

اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان های فارس از بخش های مختلف فرهنگی، کتابخانه، سالن ورزشی و اندرزگاه های زندان مرکزی شیراز بازدید و در ارتباطی چهره به چهره مشکلات زندانیان را بررسی و دستورات لازم به منظور مرتفع کردن مشکلات زندانیان صادر کرد.

مدیرکل زندان های فارس در جمع زندانیان گفت: تلاش ما در زندان ها، ایجاد فضا و امکانات مناسب در راستای اصلاح و تربیت زندانیان است و زندانیان نیز باید از امکانات موجود در جهت پرکردن اوقات فراغت و بازگشت موفق به جامعه استفاده نمایند.

ابراهیمی افزود: زندان فرصتی برای خودسازی و تغییر در افکار افراد بزهکار است و زندانیان باید از شرایط ایجاد شده در زمینه اصلاح و بازپروری خود به نحو مطلوب استفاده کنند.

در این بازدید زندانیان مشکلات خود را در حوزه قضایی، رفاهی، کتاب، اشتغال و خدمات آموزشی مطرح کردند و مدیرکل زندان های فارس، برابر مقررات دستور پیگیری لازم صادر کرد.

شایان ذکر است در این بازدید، حمیدرضا جهانگیری مشاور مدیرکل، رئیس اداره حفاظت و اطلاعات و رئیس اداره بازرسی، مسعود عباسی کارشناس قضایی اداره کل زندان های فارس و یدالله علیرضانژاد سرپرست زندان مرکزی شیراز حضور داشتند و مشکلات زندانیان را بررسی کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*