مدیرکل زندان های فارس در زندان داراب: از تمام ظرفیت ها در جهت استفاده زندانیان واجد شرایط از عفو و مرخصی اعطائی از سوی مقام معظم رهبری استفاده شود

در راستاي نظارت بر حسن اجراي اقدامات تاميني و تربيتي زندان ها، سید حشمت اله حيات الغيب مدير كل زندان هاي فارس و مسؤولان ستادی از زندان داراب بازديد کردند.
در اين بازديد مدیر کل زندانهای فارس با حضور مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت ، سجادیان رئیس اداره بازرسی ، سرهنگ نظریان فرمانده یگان حفاظت زندنهای فارس، فیاض بخش مسئول واحد مددکاری اداره کل و همراهی گندم كار رييس زندان ، حجه الاسلام موسوی رئیس دادگستری ، صادقی دادستان ، روانشاد قاضی ناظر و جمعي از كاركنان از زندان داراب بازدید کردند.
هیأت بازدید کننده با حضور در جمع مددجويان با آنان در خصوص مسايل و مشكلات قضايي ، بهداشتي ، فرهنگي و خدماتي گفتگو ، سپس از كليه قسمتهاي بيروني اندرزگاه ها و طرح هاي عمراني بازديد کردند.
مدیرکل زندان های فارس تأکید کرد: با عنایت به عفو اخیر مقام معظم رهبری شایسته است از تمام ظرفیت ها در جهت استفاده زندانیان واجد شرایط از عفو و مرخصی اعطائی اقدام لازم بعمل آید .

محمود گندم كار رييس زندان داراب گزارشي جامع از اقدامات صورت پذيرفته در زمينه هاي امنيتي و اصلاحي و تربيتي و عمرانی ارایه کرد.
سیدحشمت الله حيات الغيب در دفتر بازدید زندان مرقوم کرد:
الحمدالله، وضعیت زندان از هر حیث از قبیل اقدامات بهداشتی، فرهنگی ، بازسازی و بهسازی، رسیدگی به مسایل و مشکلات زندانیان ، تعامل خوب با مراجع محترم قضایی و اجرایی شهرستان و همچنین اقدامات اصلاحی و تربیتی قابل تقدیر و تحسین است که از زحمات رئیس محترم زندان ، معاونین ایشان و سایر همکاران صمیمانه تقدیر و تشکر و سپاسگزاری را دارم .
لازم به ذکر است در این جلسه توسط مدیر کل زندانهای فارس از زحمات رئیس دادگستری ، دادستان و قاضی ناظر با اهدای لوح سپاس قدردانی بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*