مدیرکل ورزش و جوانان فارس : زندانبانان جور کم کاری دستگاه‌های فرهنگی را می کشند

حیدر علی کامیاب در حاشیه ملاقات با مدیرکل زندانهای استان فارس، ضمن تمجید از اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری انجام شده طی سالیان اخیر در زندان مرکزی شیراز افزود: تفاوت های چشمگیری در حوزه های مختلف زندان در مقایسه با چند سال گذشته به وجود آمده است.
وی افزایش تعداد زندانیان در یک جامعه را یکی از نشانه های کم کاری در حوزه های فرهنگی و اجتماعی دانست و گفت: هرچه ما درحوزه فرهنگی بیشتر کار کنیم طبیعتاً تعداد زندانیان ما در جامعه کمتر می‌شود.
کامیاب مدیریت زندان با روش نوین و توجه به لزوم توسعه آموزش های مختلف در حوزه های علمی، فنی و حرفه ای، فرهنگی و ورزشی را یک تحول عظیم در حوزه مدیریت نیروی انسانی موجود در زندان دانست و افزود: در هیچ کجای استان یک جامعه با چنین حجم مخاطب را یک جا نداریم.
وی نیروی انسانی حاضر درندامتگاه های استان با یک ظرفیت قابل توجه جهت پیشبرد اهداف فرهنگی، اجتماعی دانست و با اعلام آمادگی اداره کل ورزش و جوانان فارس جهت توسعه همکاری های دو جانبه با اداره کل زندان های استان افزود :در بحث تامین نیروی متخصص جهت ارائه آموزش های ورزشی و فرهنگی در قالب اعزام مربیان ورزشی در رشته‌های مختلف و مشاوران فرهنگی اجتماعی آمادگی کامل را برای همکاری در بالاترین سطح داریم.
کامیاب در ادامه از تسهیل شرایط لازم برای برگزاری کلاسهای مربیگری در رشته های مختلف برای زندانیان خبر داد و افزود: بخشی از مخاطبان اداره کل زندان های استان فارس را بانوان تشکیل می‌دهند که باید در برنامه‌های ورزشی مشترک دیده شوند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس زنان را استوانه‌های هر خانواده ای دانست و گفت: بازگشت زنان زندانی با جسم و روحی سالم به جامعه می‌توانند در پرورش نسل سالم و پویا کمک قابل توجهی کنند.
کامیاب ابراز امیدواری کرد تا با در نظر گرفتن چارچوب‌های قانونی همکاری‌های اداره کل ورزش و جوانان با اداره کل زندانهای استان در حوزه سخت افزاری نیز افزایش یابد.
گفتنی است در این بازدید اکرمی مدیرکل بازرسی استان فارس و حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس حضور داشتند و سید حشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس گزارشی از وضعیت زندان های استان در حوزه برنامه های اصلاحی و تربیتی ارائه کرد.نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*