مدیرکل و مسؤولین ستادی از زندان مرکزی شیراز بازدید کردند

سیدحشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس به همراه معاونین و مسؤولین ستادی زندان های استان و فرهاد سالاری مدیرنمایندگی بنیاد تعاون زندانیان فارس از زندان مرکزی شیراز بازدید و مشکلات رفاهی و قضایی زندانیان را بررسی و مورد رسیدگی قرار دادند.

مدیرکل زندان های فارس پس از بازدید از زندان و ملاقات با زندانیان گفت: به دلیل مرتفع کردن مسائل و مشکلات زندانیان، نظم و انضباط موجود، بهداشت محیط درون زندان و از همه مهمتر رسیدگی به مسائل رفاهی و قضایی زندانیان از مسؤولین زندان مرکزی قدردانی می شود.
حیات الغیب افزود: خوشبختانه حضور مستمر رئیس زندان و مددکاران، مشکلات زندانیان در حوزه های مختلف را به حداقل ممکن رسانده است.
وی تأکید کرد: در راستای کاهش جمعیت کیفری و کاهش آسیب های زندان، زندانیانی که بدهی آنان کمتر از پنج میلیون است شناسایی تا با کمک خیرین زمینه آزادی آنان فراهم شود.
مدیرکل زندان های فارس گفت: از رسالت های مهم سازمان در حوزه بهداشت و درمان، تأمین سلامت و نشاط روح و روان در بین همه زندانیان است و خدمات مشاوره و روان درمانی لازم است در همه بندها اجرا شود و مختص اندرزگاه های خاصی نباشد.
حیات الغیب ادامه داد: فعالیت های فرهنگی و تربیتی در اندرزگاه ها توسعه یابد و شرکت کنندگان در برنامه های قرآنی همچون؛ حفظ قرآن، تفسیر و قرائت مورد تشویق قرار گیرند تا بتوانند از تسهیلات قضایی استفاده کنند.
وی همچنین راه اندازی کارگاه های اشتغالزایی درآمدزا را مورد تأکید قرار داد و گفت: کارگاه های اشتغال با حفظ امنیت و ایجاد درآمد و اشتغالزایی برای زندانیان راه اندازی شود و فروشگاه های اندرزگاه ها با همکاری بنیاد تعاون به تجهیزات مورد نیاز مجهز شوند.
مدیرکل زندان های فارس در ادامه از اقدامات چشمگیری که در حوزه بهداشت و درمان زندان مرکزی انجام شده است قدردانی کرد.نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*