مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان فسا از پردخت مبلغ ۲۴۰ میلیون ریال به خانواده های زندانیان این شهرستان خبر داد

حجت اله رضایی مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان فسا طی گزارشی اعلام کرد: در راستای دستگیری وکمک به خانواده های زندانیان خصوصاً فرزندان دانش آموز آنان با همکاری کمیته امداد امام خمینی ( ع ) شهرستان مبلغ ۲۴۰ میلیون ریال به خانواده های زندانیان فسا تحت عنوان اقلام کمک آموزشی به هر دانش آموز مبلغ ۱۰۰ هزار تومان پرداخت گردید .
مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان فسا افزود: انجمن حمایت زندانیان که رسالت کمک و همیاری به خانواده ها را دارد در همین راستا در شهرستان فسا اقدامات و خدمات وسیعی به خانواده ارائه داده است.
وی گفت:تعداد ۲۵۱ خانواده تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان این شهرستان هستند که خدمات ارائه شده به آنان از جمله بهداشت و درمان رایگان، معرفی به مراکز آموزشی اعم از فنی و حرفه ای ، جهاد کشاورزی ، آموزش و پرورش و … می باشد.
رضایی اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون سه فقره کمک مالی به مبالغ ۲۳۰ میلیون ریال، ۱۰۵ میلیون ریال و ۲۴۰ میلیون ریال با همکاری کمیته امداد امام خمینی ( ره) در قالب کارت هدیه و خرید اقلام خوراکی به خانواده های زندانیان شهرستان فسا پرداخت شده است.
وی در پایان تاکید کرد: سرمایه اولیه انجمن حمایت زندانیان فسا در سال ۹۲ مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال بوده است که با فعالیت و جلب کمکهای خیرین در سال جاری به مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال افزایش پیدا کرده است که در این سالها خدمات رسانی به خانواده های زندانیان در همه زمینه ها اعم از کمک های مالی ، آموزشی و بهداشت و درمان از سال ۹۳ تاکنون به حول و قوه الهی و با عنایت مدیر کل زندان های فارس و حمایت های رئیس زندان فسا به طور مضاعفی رشد داشته است . و چشم انداز این انجمن حرکت به سوی آموزش حرفه آموزی و اشتغال مولد برای خانواده های زندانیان می باشد.
حجت اله رضایی یادآور شد: از خیرین جهت ادامه این حرکت معنوی در خواست کمک و همیاری داریم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*