اخبار کوتاه

مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان مرودشت معرفی شد

مجمع سالانه انجمن حمایت از زندانیان مرودشت باهدف تعیین مدیرعامل جدید با حضور علی فاتحی رئیس دادگستری، حسن زارع دادستان شهرستان، احسان روحانی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این انجمن در زندان مرودشت برگزار گردید.

روحانی مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرودشت با تشریح عملکرد و تراز مالی این انجمن گزارش فعالیت های انجام شده برای بهبود وضعیت معیشتی زندانیان و خانواده آنان ازجمله توزیع سبد کالا ، کمک های نقدی وغیر نقدی ، تامین هزینه های درمانی ، کمک هزینه ها تحصیلی وآموزشی را ارائه کرد.

وی اذعان داشت: با عنایت به اینکه سرمایه درگردش این انجمن با درایت و تدبیر مؤثر در مسیر اقتصادی با سود مثبت قرار گرفته و درچند سال اخیر علاوه بر حفظ و افزایش چشمگیر این سرمایه از محل سودآوری آن حمایت های مالی و اعتباری بسیار مطلوبی برای زندانیان وخانواده های آنان انجام شده است.

زارع دادستان مرودشت  ابراز داشت : با عنایت به اقدامات صورت گرفته توسط این انجمن وعملکرد مستند و پویای آن، انجمن  بهترین و قوی ترین پشتوانه زندانیان وخانواده های آنان درتامین خدمات رفاهی و معیشیتی می باشد که از بخش خصوصی با اهداف خداپسندانه تشکیل شده است و ضمن تشکر از حمایت های انجام شده و همکاری با مجموعه زندان درجهت کمک به رفع مشکلات اساسی زندانیان تلاش بیشتری شود.

اشکان کمالی رئیس زندان ضمن قدردانی از عملکرد انجمن در راستای اجرا پروژه های عمرانی و خدمانی از جمله احداث سالن ملاقات شرعی، سالن ملاقات حضوری، سالن انتظار خانواده زندانیان ، ایجاد فضای مجهز ومناسب برای مراجعه مردم  به زندان، تامین و تجهیز کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی، واحد فرهنگی و کتابخانه، بهداشت و درمان در سنوات گذشته خواستار حمایت های ارزنده این انجمن درجهت تقویت برنامه های بهداشتی ودرمانی برای زندانیان وخانواده های آنان گردید.

شایان ذکراست درادامه این جلسه با اکثریت آرا مدیرعامل پیشین مجدد برای مدت یکسال معرفی و مجوز جذب یک نفر مددکار (زن) نیز جهت بکار گیری درانجمن حمایت از زندانیان مورد تصویب اعضاء قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*