اخبار کوتاه

مدیر کل زندان های فارس در بازدید از زندان فسا: رعایت عدالت، احترام متقابل، اجرای قوانین و مقررات از اصول برنامه ها می باشد

اسحاق ابراهیمی مدیر کل زندان های فارس و سرهنگ فرحناکی فرمانده یگان حفاظت زندان های استان از زندان فسا بازدید کردند.
مدیر کل زندان های فارس گفت: خداوند را شاکریم که به همه ی ما توفیق خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی را داده است تا در سنگر اصلاح و تربیت انسان های به خطا رفته قرار بگیریم و این مسؤولیت با توجه به صعوبت و سختی کار، بسیار خطیر و در عین حال مقدس است.
اسحاق ابراهیمی افزود: انتظار ما از همه ی همکاران این است که براساس موازین قانونی کار کنند  و تاکید می کنم که کارکنان به وظایف خود آشنا باشند و بنده نیز با همکاران ستادی اداره کل، مشکلات موجود را مورد بررسی قرار داده و در جهت مرتفع کردن آنها تلاش های لازم انجام می شود.
وی تاکید کرد: همکاران در جهت پیشبرد اهداف سازمان نظرات و پیشنهادات سازنده خود را مطرح کنند و قطعاً اظهار نظر های مفید و قانونی همکاران در اداره امور، به کار گرفته می شود.
مدیرکل زندان های فارس تاکید کرد: در اداره امور رعایت عدالت، احترام متقابل، رعایت قوانین و مقررات از اهم و اصول برنامه ها می باشد و با این ایده، در محیط اداری  و کاری همکاران نسبت به هم  هیچ تمایزی وجود ندارد و به عنوان یک شهروند استان فارسی از تلاش مدیران کل قبلی زندان های فارس قدردانی می کنم .
ابراهیمی از قسمت های مختلف زندان همچون آسایشگاه سربازان وظیفه، پذیرش، اندرزگاه آموزش، واحد بهداشت و درمان، اندرزگاه هدایت و قرآن و عترت بازدید کرد و مشکلات زندانیان را مورد بررسی قرار داد. وی همچنین در جمع زندانیان اندرزگاه قرآن و عترت گفت: قرآن نور است و هر کس خود را به قرآن نزدیک کند و از انوار قدسیه ی قرآن کریم بهره ببرد قطعاً رستگار خواهد بود .
وی افزود: شما مددجویان توفیق حفظ قرآن کریم را داشته اید و سعی کنید با تدبُّر در معانی؛ به آن عمل کنید و در زندگی خود به کار ببندید و خود سازی را از درون خود شروع کنید.
ابراهیمی یادآور شد: الحق و الانصاف تواشیح و قرائت جمعی قرآن کریم که شما مددجویان اجرا کردید،  مرا تحت تاًثیر قرار داد و ضمن قدردانی از رئیس زندان و همکاران حوزه فرهنگی و تربیتی تاکید می کنم برنامه های فرهنگی و قرآنی این زندان باید همچنان پیشتاز باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*