مدیر کل زندان های فارس: در زندان فسا شاهد اقدامات بسیار ارزنده و ارزشمندی در خصوص آموز ش های دینی و قرآنی بودیم

سید حشمت اله حیات الغیب مدیر کل زندان های فارس، کیشانی معاون سلامت اصلاح و تربیت، سرهنگ نظریان فرمانده یگان حفاظت، سید علیرضا سجادیان رئیس اداره بازرسی و مهدی نعمتی سرپرست اداره حفاظت و اطلاعات زندان های فارس از زندان فسا بازدید کردند.

مدیر کل زندان های فارس در جمع زندانیان حاضر شد و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد که اهم مشکلات در خصوص پرونده های قضایی زندانیان بود.
مدیرکل زندان های فارس در جمع مددجویان گفت: فلسفه وجودی زندان ها، احساس ندامت و اصلاح و تربیت شخص محکوم است و فرد باید بداند دلیل آمدنش به زندان تخلف است و در جهت اصلاح خود بکوشد و ما نیز به عنوان یک مربی وظیفه داریم زمینه های اصلاح امور شما را فراهم کنیم.
حیات الغیب تاکید کرد: شاهد اقدامات بسیار ارزنده و ارشمندی در خصوص آموزش دینی، مذهبی خصوصاً حفظ و قرائت قران کریم در بین اکثر نادمین و همچنین رسیدگی به مشکلات قضایی آنان در زندان فسا بودیم .
وی افزود: زندان فسا از نظر نظم و انضباط و رعایت بهداشت وضعیت خیلی مطلوبی دارد و از زحمات رئیس زندان و همکاران ایشان قدردانی می شود.
مدیرکل زندان های فارس اظهار داشت: شایسته است نسبت به تعیین و تکلیف زندانیان تحت قرار و غیبت از مرخصی برناهه ریزی لازم صورت گیرد .
در ابتدای این بازدید محسن انصاری منش گزارشی از اقدامات صورت گرفته در قسمت های مختلف اعم از فرهنگی ،تربیتی ، عمرانی و بالا بردن ضریب امنیتی زندان گزارشی را بیان کرد.
وی گفت: در خصوص تکمیل پروژه های خصوصاً ساخت اندرزگاه نسوان نیاز به اعتبار می باشد که در این خصوص نیز از مسئولین تقاضای کمک و همیاری داریم.
هیأت بازدید کننده، از قسمت های مختلف زندان اعم از پوسته داخلی و خارجی و اندرزگاه ها و پروژه های در حال ساخت بازدید کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*