مراسم جشن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در زندان مرکزی شیراز برگزار شد

غلامرضا حکمت نهاد مسؤول علوم قرآنی زندان های فارس، محمدی رییس زندان مرکزی شیراز ، معاونان زندان و جمعی از زندانیان اندرزگاه ها حضور داشتند، ذکر تلاوت آیات نور و طنین اندازی سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغازگر این مراسم بود .
حمید محمدی رییس زندان مرکزی شیراز با حضور در این مراسم گفت : هدف از انجام مراسم و حضور زندانیان در فعالیتهای فرهنگی و هنری اصلاح و تربیت است به گونه ای که در وجود آنان تغییراتی سازنده و مثبت صورت پذیرد و به آغوش جامعه و خانواده باز گردند و از نظر شخصی ، روح و جسم پرورش یافته باشند تا دیگر به زندان بازنگردند .
وی افزود: به برکت وجود انقلاب شکوهمند اسلامی شاهد پیشرفت در همه عرصه های علمی، عملی ، اخلاقی و … هستیم و امید می رود روز به روز شاهد آزادی زندانیان از بند باشیم .
در ادامه این مراسم، حکمت نهاد بیان داشت : پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران یک معجزه الهی بود که نمی توان برای اتفاقش دلیل و استدلالی آورد زیرا هیچ کس در باورش نمی گنجید روزی درخت انقلاب که حاصل جانفشانی و ایثار غیور مردان و شیر زنان فراوانی بود به ثمر بنشیند .
وی گفت: بی شک آنچه در نشانه های انقلاب اسلامی ایران مشهود است، این انقلاب به انقلاب حضرت ولی عصر (عج) به یاری خداوند متعال متصل خواهد شد .
اجرای مراسم ورزش زورخانه ای اندرزگاه مشاوره سبز بزرگسال، مسابقه فردی و نمایش تئاتر کمدی از دیگر برنامه های این مراسم بود .
در پایان از برگزیدگان و منتخبین مسابقات رشته های ۹ گانه ورزشی دهه مبارک فجر و مسابقات ادبی با اهداء لوح سپاس و جایزه تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*